27.06.2009

Eski sevgililer bok gibidir hep kokar pislikler

Pekmezin arkadaşıyla Pekmez'in boktan bir ajansları var, böyle büyük ajansların almadığı işleri bunlar alıyor.. Montaj için Pekmezin arkadaşı dedi "bir iş var sen halletsene", dedim koçum ayıpsın gittik oraya işte ben bir yandan iş yapıyorum bi yandan da çocukla konuşuyorum..
- Pekmez haftaya hatunla yüzük olaylarına girmeyi düşünüyor
- hııhh hööh hohh ne öhöh öhöhh yüzük mü?
- Hımm yüzük, siz ne garip cinssiniz anlamıyorum erkeği kendinize bağlamayı yüzükle olacak zannediyorsunuz. kız başının etini yiyormuş artık isim koyalım diye..
- Pekmez yani bildiğin yüzük takacak ayy ne kekoca ahah çok saçma bence
- Sen kullanmayı beceremedin çocuğu, az sabretseydin şimdi çocuğunuz olmuştu sizin, o hemen kanıyor böyle kızların geleneksel kapana sıkıştırma faaliyetlerine
- bence çok saçma zaten öyle, hem zaten ne kadardır tanıyorlar ki, hem yani ne bu kaçıncı yüzyıldayız yüzük ne, kekomançi işi yani bence, hem yani kız da amma meraklıymış evde kalmamaya.. yani bence saçma olmuş devam etselermiş öyle ya, nee bu yani, çok takmak istiyosa boynuz taksın halla hallaa yüzük ne yani, ciddiyetin göstergesi miymiş pehh, bence ayrılsınlar artık hem uzamış bu kadar, yüzük takacak ha... diye böyle kelimeleri saçma sapan sıraladım.. Çok bozuldum lan öyle böyle değil.. o kadar bozuldum ki "ctrl k" ya birlikte basarken k tuşunu yerinden çıkarttım.. Keşke eski sevgililerim ölmüş olsalarmış. böyle nefes almaları bile batıyor puştların.. Ay tamam nefes alsınlar da ne lan bu hepsi nişan yüzük evlilik halla hallaa. Evlenmeye meraklı olan benim, benden sonra buldukları ilk eşek götüne benzeyen gerizekalıyla düğün planları yapan onlar.. Bu nasıl yaman bir çelişki anlamadım.. "ee sen naaptın senin elemanla?" diye sordu.. bu gibi durumlarda böyle manyak modern falan olsak.. Nasıl diyim seks, akşam yemekte ne yediniz sorusunun karşılığı olsa mesela.. şimdi çünkü benim diyeceğim her kelime pekmeze gidecek, canını yakacak kelimeleri bulmam gerek. Lakin ne dicem;
- Bir yiyişiyoruz ooff oofff diyeyim sana, kemiklerim kırılıyor şerefsizim. her zaman demişimdir sevişirken konuşan adam kral adamdır diye.. pekmezi biliyosun yani ayak mayak işleriyle meşguldu. Bir ömür geçer mi allasen sen söyle söyle bak..
bu cümleyi kurabilme rahatlığım olsa valla takır takır sıralardım.. gerçeği söyleyeyim dedim..
- Azcık salak ama idare ediyoruz, çocuk mu büyütüyorum, sevgilimi koynuma soktum anlamıyorum ama iyi yani. çok gideri yok gibi gözüküyor ama puşt sevdiriyo işte kendini bakcaz yani önümüzdeki maçlara..
bu da olmaz biraz yağlayıp ballamak gerek cümleleri, yani PuCCa gene toslamış dicekler;
- Çok mutluyum pekmezin arkadaşı, öyle böyle değil.. haftaya düğün düşünüyoduk ama ay bilmiyorum.. biliyosun ben evlilik karşıtı bir kızım ama hınzırda şeytan tüyü mü ne var aldı beni etkisine.. uçağın arkasına "PuCCa ağzını yirim senin, tapıyorum ulan sana evlen benle" yazdırmış, böyle evereste çıkıp ateşle I love PuCCa yazmış çılgın erkeğim benim. Napacam bilemiyorum anlayacağın..
Buda fazla abartı oldu ben gene klişe cümlemle olaya noktayı koyayım dedim..
- iyi gidiyo işte yaa nossun..
Ama içime oturdu yani Pekmezin de işi ciddiyete dökmesi.. haa çocuğa gr birşey hissediyor muyum? hayır.. ama böyle nişan, düğün, söz gibi organizasyonlar koyuyor bana. içimde yaşattığım ümit besen, cengiz kurtoğlu ortaya çıkıyor..
kendimi pamuk düğün salonu önünde, belediyenin toplu düğün kampanyasından yararlanan eski sevgililerimin salonda yengelerle dans ederken, yağmur altında kedi yavrusu gibi ıslanmış dış camdan onları ağlayarak izleyip şu şarkıyı çığırırken hayal ediyorum.. "Saçlarında sırma telin, Neden sustu tatlı dilin, Dün benimdin bugün elin, Ağlamamak elde değil tırınıtırını..." Sonra hepsiyle gözgöze geliyoruz.. hepsinin aklından geçen cümleler aynı..
"PuCCam yanımda bokuma benzeyen gacıyla evleneceğime senle evlenmeyi isterdim ama şartlar el vermedi. Seni ölene kadar seveceğim en büyük aşkım benim"
bende gözlerimle tasdikler gibi yapıp gururlu, onurlu bir şekilde "ben de sizleri bebeklerim" diyerek yollarda koşacağım saçlarımı sağa sola savurarak "görürsen bile beni sakın tanıma, çevir yüzünü git kendi yoluna, ellerin adamısın seni sevemem" parçası eşliğinde olay mahalini terkedeceğim..
...
Sonra lan ben bi düşündüm, şimdi ben eski manitaların bu gibi durumlarında arabesk triplere giriyorum ya, erikte öyle oluyorsa diye bir korku sardı beni. Bi anda paranoya oldum, unuttum içimdeki cengiz kurtoğlunu.. ya erik eski sevgililerini düşünüyorsa, ya onlardan biri bunu zırt pırt arıyorsa, ya zaten saf bu çocuk kandırırlarsa, ya eski sevgililerini benden daha çok sevmişse, ya eski sevgilileri mükemmel kusursuz kızlarsa, ya ben sorunsam, acaba hiç onları düşünüyo mu.. hiç onlara mesaj atıyor mu, hiç arkadaş olduğu var mı? ben böyle geril geril geril.. nasıl sinirlendim kafamda kurdum kurdum kurdum bir ton şey... çocuğa carladım ardından, "bana eski sevgililerini anlat çabuk çabuk isimlerini say hepsinin hemen"
yavrum oda bi mal oldu tabi.. kafamda o kadar çok şey kurdum ki. kendi kurduklarıma inandım çünkü. Çocuğun eski sevgililerini birer angelina jolie yaptım, bunun da onlar için ölüp bittiğini falan böyle.. Birde napcan napcan diye kestirip attı.. Oksijen beyne gidince kendime geldim.. üstelemedim bende..
Tamam çok sağlıklı birşey değil eski sevgili mevzusunun açılması.. yani gereksiz tartışmalar hep bundan çıkar.. başka şeye sinirlenip direk bu ortaya atılır sonra o ilişki hep 3 kişiymiş gibi yaşanır.. Bunların hepsini biliyorum ama merak ediyorum gene de birlikte olduğum insanların eski manitalarını..
Yalnız erkekler bu konuda daha ketum. mesela ben hep sorulan sorulara salak salak cevap veriyorum. Ama daha hiçbir sevgilimin eski ilişkisine dair birşey anlattığını duymadım bana. Bence ne olmalı biliyor musun, böyle cv gibi mesela. biriyle ilişkiye başladığında o cvyi eline vermeli. Bütün sevgililerinin fotoğrafları, hangi tarihte çıkmışlar, nerelere gitmişler, ne hediyeler alınmış, nasıl başlamış, nasıl bitmiş, en son ne zaman görüşülmüş blablabla bu gibi bilgiler olmalı. Tabi fotolar özellikle en çirkin olanından seçilmeli o bambaşka bir mevzu..
çok rahat olur o zaman kız kısmı piskopatlığa bağlamaz.. gereksiz yere trip atmaz..
mesela erik sürekli seni seviyorum diyor, böyle aklımdan geçiyor bu pezevenk diğerlerine de mi böyleydi acaba? yada böyle bir şey söylüyor kesinn bunu eski sevgilinden öğrenmiştir.. Sonra tabii, direk "yok bişey tribi" baş gösteriyor.. Gereksiz surat asma, tersleme durumları.. neyin var dediğinde desem "azcık salağım da kafamda kurdum bişeyler onları hayal ediyorum 10 dk sonra geçer sinirim" diye.. bi daha ara ki bulasın bebeyi.. Ondan bende "yok bişi, zaten hiç olmadı bırak ya tamam" gibi cümleleri camış boku gibi ekşittiğim sıfatımı özdeştirerek çekilmez sevgili sınıfına sokuyorum kendimi..
Çocuğun eski manitaları hala yiyor benim içimi.. Bin pozisyona soktum aklımda böyle hepsiyle.. Hayır bilsem etsem bildiğim şekilde kurcam kafamda ama böyle bilmeyince hayalgücü de yüksek biliyor musun hiç hoş şeyler düşünmüyorum yani.. Off işte bu yüzden gökten zembille inmiş uzun süreli ilişki istiyorum. Benden önce kimseye aşık olmamış olsun, kimseyle birşey yaşamamış olsun, ama tecrübeli ve olgun olsun, kız nedemek bende görsün ama herşeyi de bilsin.. mesela aseksüelmiş beni görünce ohaa kızları seveyim ben bari demiş olsun. Yada sadece "PuCCaya aşık olan erkekler kervanı" diye bişey olsun, bunlar sadece bana aşık olsun başka kız mız olmasın, diğer kızları kibariye gibi görsün..
Ben varya yalnız erkek olsaymışım kesin bakire kız istermişim, var bende o öküzlük potansiyeli.. baksana herife dokunan elleri kırarım moduna geçtim bi anda..

24.06.2009

Kadının blog dünyasında bulunan yeri

Yazma PuCCa yapma bunu dedim.. dedim ama duramadım.. 4 blogda biri vay kadınlar nasıl yazar seviştiklerini, vay regl ne demek, vay libido kadının ağzına yakışıyor mu, hele biri vardı direk beni vermiş o yanacak cehennemde okuyucularını da cehenneme çekiyor iblis sürtük demiş.. keşke bunları gören ben olsam da o an laf yetiştirsem ama öyle de olmuyor.. mailime bir link geliyor "bak senin hakkında ne demişler pişş pişştt" diye.. Birincisi şunu söylemek istiyorum, bu gerçeğe alışın.. Kadınlar sevişiyor.. Yapıyorlar bunu cidden bak.. yapmıyo olsalardı sorun olurdu, erkek erkeğe tokmaklattırmıyorsanız kendinizi buna şaşırmayın zaten..
İkincisi kadınlar regl oluyor.. Ayda 4-5 gün kanamaları var.. Bu sağlık için iyi birşey.. O dönemde inanılmaz sinirli, ağrılı, sancılı kaprisli, azgın oluyorlar.. özellikle ben bildiğin mutasyona uğruyorum. bambaşka bir insan olup çıkıyorum.. Ayıp birşey değil bu ayrıca.. hepimizin olmak zorunda olduğu bir durum.. Olmazsak bir sorun var demektir.. üçüncüsü kadınları canı seks istiyor.. istiyor yapacak birşey yok.. dalyan gibi bir bebe sliple salona gelse "bebeyim sana bira getirdim" dese yok mu diceksiniz.. Sevgilinizi düşünüp hiç mastır çekmiyor musunuz.. Siktirin gidin derim ben size.. Derim bunu bak ciddiyim.. üstelik erkeklerden daha fazla bu olayı istediğimizi bilim bile kanıtladı.. Ama hala kadınların sevişme damarlar alınmış gibi davranıyoruz.. Yada canı isteyen hatuna direk kızmış bu, orospu bu, azgın bu diye etiketi yapıştırıyoruz.. Ananız da bacınız da yapıyor bunu.. Kabullenin artık, sevişmek sadece orospulara has değil, eğer öyle olsaydı en ala orospu çocuğu sen olurdun.. Annen hanım sperm bankasından almadıysa tabii seni..
Haa bunu ne dillendiriyosun pislik karı, biz böyle gizli saklı memnunduk diyorsanız bişey diyemem.. lakin ben de adım soyadım ve resimlerimle dolu bir blog açsaydım.. yazacaklarım, bugün aşkımı çok seviyorum, bugün annemi daha çok seviyorum, bugün nazanlarlan starbuksa gittik ay bir gülünçlük ay bir eğlence ay bir şamata allah bizim belamızı vermesin ehiehiehi hatta asdfghjk falan.. doğruya doğru kanalda gidipte yan masamda oturan çocuğa diyemem, "ayy pms dönemimdeyim bir azdım kımıl kımıl seni havada karada yaparım olum ben" ama aklımdan geçmez mi geçer.. İşte burayı ben yüzden açtım.. yaşadığımdan öte aklımdan geçenleri yazmak için.. Sikimde de değil valla ne düşündüğünüz ne umursadığınız.. beleş sayfa ad altında burdan hayatın anlamını öğrenmeye geliyorsan o senin tamamen gerizekalılığın benim değil.. ama bu kadar maske bu kadar yalancılık hiç yakışmıyor.
Karının aylardır izleme listesindeyim abi.. Sonra tutumuş "ayy yattığını yazıyor diye izleyicisi var, bende yazayım ama ben kültürel şeyler yazıyorum ayy o iğrenç ne yazıyor diye merak ettim okudum uuu ööö bööö" hele dedim bu hatun ne yazmış bakayım bi..
B.den ayrılcam sevmiyorum onu, ama Cyi seviyorum, ay bugün Z bana iş attı, msni açmadı G, F yarın bizde kalacak offf Zyi dün rüyamda gördüm.
Bir defa dangalak, 3 sene oldu nerdeyse şurayı yazalı ortalama 2 günde bir yazıyorum. sadece 2 post yattımla ilgili. Oda sadece yattım haa, ne detay var ne bişey.. Sen tutup habire o ikisine odaklanıyorsan o senin tamamen azgınlığın benim değil..
Tabii birde blogları bir çatı altında toplayıp tekel zihniyeti kurmaya çalışan mallar var.. ayy blog dünyası boka saplanıyor, ay blogculuk artık şöyle böle.. Bunlar normal hayatlarında da tek partili sistemi savunan, askeriyenin ülke başına geçmesini isteyen, tek tip düşüncenin beyne aktarılması konusunda direten kişiler olmalı..
Burası büyük bir pasta, canı isteyen canının istediğini yazar. sırf senin paşa gönlün istemiyor diyerek "ayy onlar yazmasın kötü tükaka böööö" dersen ben sana derim sen siktir git.. Orayı abazanlar okuyor dersen ise buraya yorum yazanların yüzde 85i kadın.. Bide abi mal mı abazan kusura bakma da.. Burayı okuyup ince detaylarla azacağına açsın porno siteleri sokuş mokuş sonuna kadar izlesin doysun.. Ama açıkça konuşup, "hacı tamam sen öyle diyorsun ama ben koyduğun resimlerle bile azıyorum ondan herkesi kendim gibi sanıyorum" diyorsan fındığı fıstığı bir süre kes derim ben sana..
canı isteyen okurr istemeyen okumaz yukarda koskocaman çarpı işareti var basarsın kapatırsın bunu sorun haline getirip, kendi kendini yemene gerek yok.. hele burası için, anasının nikahı gibi upuzun yazıyorum hepsini okuyup okuyup -ki ben dönüp okumaya tahammül bile edemiyorum- ezberleyip, sonra izleme sayısını görüp bok atma bari.. beynine yazık bu kadar yazıyı okumakla, git hayırlı işler için kullan vaktini..
...
Farkına varın artık lüfen kadın diye birşey var.. ve bu cins sadece ağlayıp, zırlayıp, yemek yapıp, annelik vazifesini üstlenmiyor.. Seks konusunda sıkıntılarımız var, isteklerimiz var.. Sorunumuz sadece vermemiz gereken 5 kilo değil.. yada erkeklerin bizim kıyafetimizi beğenmemeniz değil..
Orgazm olamıyorum.. seks benim için sadece partnerimi mutlu etmek anlamını taşıyor, o yüzden çoğu kadın "sadece aşık olduğu kişiyle sevişirim" diye bir cümle kuruyor, çünkü başka bir erkeğe dokunmak mide bulandırıcı geliyor.. Neden bu olduğu halde yıllarca bu olayı namusla bağdaştırıp canının istediği gibi sevişen kadınları parayla seks yapan orospularla aynı kefeye koydunuz..
İlişkilerim hep boka sardı çünkü başta mükemmel olan erkek sonra hayvanın teki çıktı.. Ama işte sevdiğim zaman körü körüne bağlanma gibi aptallığa sahibim.. deli gibi dayak yedim ama mallığımdan gıkımı çıkarmadım.. Okulun yan tarafında kafamı duvara vura vura döverdi çocuk beni, 10 dakika sonra sınıfa girdiğimde gülümseyip birşey olmamış gibi davranırdım. Bir kişi bile tahmin edemezdi az önce ne olduğunu.. Hepiniz ilişkisi mükemmel mi sanıyorsunuz.. yaşadığınız ilişkiler cosmopolitan dergisinin ekleri seviyesinde mi? bir durun hayatınıza bakın..
Hepiniz ailesi mükemmel mi? Evet çok istisnai bir durum benim ki ama benim gibi olan çok kişi var.. Pedofoli sadece pankart koymak anlamını mı taşıyor sizin için.. anne baba ve mutlu çocuklardan oluşan akşam yemeği masası dışında bambaşka hayatlar var.. Hatta bir kendine dönüp bakarsan, ilkokul 3. sınıf hayat bilgisi kitabındaki aile resmine benzemediğini farkedersdin ailenin...
Hepinizin bok gibi parası mı var.. Benim yok valla, ayakkabı almam lazım ama yok işte.. kredi kartıyla zamanında harcadım harcadım maaşım bile hacizli şuanda..
Hepiniz kıskançlık nedir bilmez, dostluk, sevgi, saygı bınlar konusunda tek geçer tipler misiniz? hayatınızda hiç yanlış yapmayan binbir gecede ki şehrazat rolünü üstlenmiş mal biri misiniz?
Bu toplumun bize verdiği mükemmelik imajından kurtulmak için yazıyordum burayı, zaten sokakta bir çok maske takıyoruz bir de burda samimiyetsiz tavırlarınızla aynı baskıyı yapmayın.. İnanılmaz derecede soğudum artık yazmaktan sırf bu samimiyetsiz kendini başkalarına yamamak için maskesini sıfatından düşürmeye korkan tipler yüzünden..
Alın sizin olsun lanet blog dünyanız dilediğiniz gibi at koşturun.. Burayı da sokaklarınıza çevirin, herşey yasak, ayıp, günah.. Kadın heryerde kadın yani.. En acı olanı ise sokakta da, burda da kendisinin mükemmeliğini kanıtlamak için belatı konuşan birini "orospu" diyerek harcayan yine kadın..

PS: blog dünyası ne sikko bi kelime lan..

22.06.2009

Enik cücük gibi sahiplenilmek arzusu

Şu çiftlere ders veren yazılarda olan birşey varya, bi blogcu daha işlemiş bu mevzuyu kim hatırlamıyorum ama paso readrdan okuduğum için.. Bu işte gacılara yalan söyleyin ilişkinizi kurtarmak için bıdı bıdı.. Neymiş erkek kadına diyecekmiş ki şişko bile olsa vay efendim üstündeki sana çok yakıştı. asla şişkosun dememelilermiş.. gelsinler onlar benim götümü yesin.. Bir kere kendine güveni olan hiçbir kadın "ayy bana şişko dedi yetişin komşular" diye feryat figan kopartıp heriften ayrılmaz.. mesela bana adam dese ki:
- PuCCa baldır bacak göt uuff ayı gibi olmuşsun, bi süre insan içine çıkma evde otur bence..
- Hayatım dua et sen ademle havva devrinde yaşamıyoruz, o malafatınla iyi makara konusu olurdun, yonca yaprağıyla kapatırdık seninki.. ve bebeyim çok şanslısın ben sekse değil aşka değer veren bir kadınım..
derim.. Yani herifi göklere çıkartacağımız da yerlerde süreyeceğimiz de tek bir nesnesi var o da penisi.. Adama de, "off seninki varya dağlara taşlara, ömrü hayatımda görmedim böyle birşey höh oldum resmen korktum lan" bebe o hafta göklerde.. Her kız ona hasta zanneder, omuzlar dik, paşalar gibi dolanır.. O kendine güvenle neler neler yapmaz o herif.. Adama de ama, "içime girdin mi hissetmiyorum da" o herif bitti öldü geberdi.. En zayıf noktaları her çeşit kavgada orası onların.. Canımızı acıtan bir laf mı söyledi, "böhüüü bana neen böle söylüyosun haşmettt.. prensesler gibi bakardı bana babam, sen beni yerden yere sürüyosun neen bana bunu yapıyosun" diyerek herife zorla güzel laflar söyletip 3 gün sonra terkedileceğimize, canını daha çok yakarsak bir daha öyle yerli yersiz, densiz, şuursuzca konuşmayı keser herifçioğlu.. Neyse sorunum bu değil benim.. Ben bu aralar lapa olan beynimi kaybetmeye başlıyorum.. iki gecedir paso kafa iyi bir şekilde sarıyorum eriğe mesaj atıyorum, lakin sabah neler yazdığımı hatırlamadığım için onun yazdıklarından çıkarım yapıyorum.. Ulan bir takmışım sahiplenilmeye dilimden düşmüyor laf.. Bana bunu açıkla dese -ki allahtan öyle cümleleri kuramaz- sıçtım yani.. Sahiplenmek ne la? "En çok şu aşkımı seviyordum çünkü o beni sahipleniyordu, ondan ayrılcam hiç sahiplenici bir havası yok bıdıbıdı" sahiplenmekten kastım ne onun bile farkında değilim daha ama kaptırmış gidiyorum sahiplenilmeliyim diye... Kıskanılmak, koruyup kollanmak (neyden korunacağım ayrı bir muamma) varlığı hayatımda büyük yere sahip olması, onun herşeyi olmam bikbik mikmik sanırım sahiplenmeden kurduğum alaka bu diye düşünürken aslında olayın o olmadığını farkettim.. benim sahiplenme dediğim olay; benim fatura ödeme günlerimi bilsin, kredi kartımın son gününü bana hatırlatsın, ev mi arıyorum gitsin bulsun, iş mi arıyorum hemen o halletsin ben evde yatayım, telefonum mu bozuldu o gitsin yaptırsın, ayakkabı mı alcam, o seçsin bana, işten çıkarken beni alsın, işe beni bıraksın, başımda bir bela mı var benim düşünmeme bile gerek kalmadan o hop tut hap herşeyi yapsın.. benimle ilgili damarımdan akan kanın akış hızına kadar herşeyi, her detayı bilsin.. ben sadece yatayım açayım bacaklarımı o işte de zaten iyi olsun, kötüyse kusura bakmasın yolu gösteririm. Önemli bir vazife o..
Yani anlaşıldığı üzre ben kendime sevgili değil asistan arıyorum.. Eşşeğin siki denilebilecek bir durum ama işin aslı bu.. Hal böyle olunca ise beğenemiyorum napim.. Kendim çok iyi bok olduğum için.. ulan 25 yaşına gelmişsin allan salağı PuCCa seni daha kim naapsın sahiplenecek diye. Milletin benim yaşımda 3 çocuğu oluyor ben daha "ayy ne bilimm burun delikleri çok büyüktü" diye mıymıy gıygıy... Fatura ödemeyecek kadar acizim salağım malım, ötesi yok yani bunun..
Bana böyle davranan biri vardı, pekmezde de vardı böyle bir durum aslında ama ömrü uzun olmadı yavrumun, bi o böyle hafızamda sevgili sıfatıyla oturuyor.. oturuyor oturmasına ama o da error verdi, bi süre böyle yaptı yaptı, sonra devreleri yandı çocuğun terminatörün kötü hale gelmesi gibi bambaşka birşey oldu.. abuuu bildiğin mutasyona uğradı, manyaklaştı.. "PuCCaya ölüm, onu öldürmem gerek görevim bu, onun ölümü bili bilib glip" dedi bebe canımı alana kadar uğraştı.. Ondan sonra zaten yeni bir terminatöre ihtiyacım yok diyerek kendi işlerimi kendim halletmeye başladım.. Sonuç şu anki halim, ben hep boka batmış durumdayım yani.. kaderim bu benim ötesi yok...
...
Yalnız nerdeyse tanıdığım bütün hatunlar böyle, şeyler hariç 2-3 senedir sevgilisi olmamış, en uzun ilişkisi 2 hafta sürmüş bikaç tip arkadaşım vardı, "ayy ben gelemem öyle şeylere, kadınsın sen kendine yetersin, erkeğin egemenliğine girmemen gerek" gibi lafları söylerlerdi, birini bulupta 3. haftaya girdiklerinde onlar da diğer gacılar gibi "bi de sahiplense süper olacak" moduna girdiler.. Mirel işte benim en yakın arkadaşım.. hatun, erkeğin himayesi mi bööö diyerek beynimi sikti sikti.. beni köylülükle, anadolu kadınlığıyla, bağnazlıkla suçladı bu ilişkiler hakkındaki düşüncelerimle ilgili.. Şimdi hatun, çocuktan izinsiz tuvalete bile gitmiyor.. Alkolu bıraktı, gece hayatı bitti, evde şehriyeli pilav yapıp sevgilimi daha mutlu nasıl ederim diyen kadınlara döndü.. Heralde var hepimizin içinde bir kıskanılmak, bir ait olma duygusu.. Bi insanın kıskanılmayı istemesi zaten gerizekalıca.. Kıskanılınca da "ayy beni bunaltıyor kangren geçiriyorum" demek başka salakça.. -ki o kişi benim- Karşı taraftan neyi isteyeceğimi bilemiyorum haliyle.. Aslında sadece olayın gel işlerimi yap tarafında da değilim, duygusal olan yanı daha ağır basıyor ama yazıya geçiremiyorum o tarafları, düşün artık o derece duygusal.. Sarıldığı zaman adam sana, bana bunun yanında bi sikim olmaz duygusunu tatmak istiyor insan..
Ama merak ediyorum erkekler için, kıskanılmak sahiplenmek sevgi kriteri mi? mesela bir erkeğin "ben hiç senden önce kimseyi böyle kıskanmamıştım, bu kadar sahiplenmemiştim" lafına tav olup ömrünü yakan beyin özürlüler tanıyorum ben. bknz: PuCCa..
evet maço erkeklere hepimiz kalbimizin bir yerinde hastayız ama, bu acaba diyorum aşk için yeterli bir sebep mi?
Grup sexlerde eşleri değiştiren çiftler var, bu herifler o kadınları sevmiyorlar mı acaba.. bana herif dese "senin götü bu gece benim arkadaş murat yoklayacak.." amcamgillere dövdürürüm ben muratı da onu da, ikisini çükünü keser kapımın önüne asarım, eski kocamdan kalan tek hatıra diye..
Giydiğimize, yediğimize, gezdiğimize karışmayan.. relax sorunsuz anlayışlı biri hepimizin hayaliyken neden gidip en özcan denizvari heriflere aşık olmayı seçiyoruz.. Yada elimizde bulunan o saldım çayıra mevlam kayıra, taşşaklar serinlesin mevzu bu diyen herifi sıkıştırıp "sen beni sevseydin tutardın, sıkardın, atardın" diyerek onu gaza getiriyoruz.. Herşeye yeten şu aklım bir sahiplenmede takılı kalıyor ya o akla sıçayım ben..

20.06.2009

Gavur bu yapar abi..

Behlülle Bihterin sevişmesi vatana millete hayırlı olsun. Darısı gelecek sezon nihalin başına.. bir sezon da nihalin yanağını okşayarak osbir çeken behlülün, yaz sonunda onu da götürmesine sabredemeyeceğim için diziyi sadece haziranda izleyeceğim.. Gerçi salak bihterin kafasına sıçayım, sen tut parmağını yala yala herifin karşısında sonra o mis gibi otel odasında yiyişme taş gibi çocukla.. Ulan o evde ben onu havada karada, kıyıda bucakta, plan bile yaptım asansörleri varya bunların orda 40 takla attıra attıra yapmıştım.. Ama hanfendi otelde yiyişemezmiş, gururu incinmiş haspaa.. temiz temiz yapardınız sonra abdestini alır bir güzel evine dönerdin.. Bihter topukluyla yürümeyi beceremiyor ama gel gör iş sevişmeye gelince döndür babam, ohh o saçlar havalarda uçuyor, artistik figürler.. afferin gerizekalı kaltak afferin, inşallaaahh kocan yakalamıştır seni o saçlarından tutup evire çevire gömer seni o bahçeye sürtük (dizileri ciddiye alan insan karakteri PuCCa) Başka bir konuya geçeceğim de sinirim bozuldu o godik karının tavırlarına, bu dizilerdeki sarışın erkek furya nedir abicim.. Sarışınsan herkes sana verir.. Yaprak dökümündeki oğuz.. İki kardeş ikisi de birbirinden gerizekalı, ikisi de oğuz için ölüp bitiyorlar.. Finali büyük ihtimal ali rıza amcayla oğuzun çiftleşme sahnesiyle bitirecekler. Lakin bi o kaldı herife domalmayan.. Hayır yani sarı erkek sevmem ben, erkek sarışın mı olur zaten.. Şöyle olacak iri kıyım kaşları kalın has anadolu erkeği, sarı sarı bu ne örfümüze adetimize uymuyor, zevklerimizi değiştirip bizi yabancılara doğru kaydırıyorlar.. Bu bir komplo olmalı.. Önce erkekler için yaptılar bunu, sarı sarı alman karılarının pornolarını getirdiler ülkeye bizim herifler okşadılar patlıcanı sarı gacılarla, sonra ne oldu sarışınlar seksi olur, taş olur, ballı olur.. pavlovun köpeği gibi oldular.. sarışını görür görmez uuuuuuuu.. beylerimiz aman yanlış yollara gitmesin, aman almancı bir gacı bulup beni terketmesin, aman edirneli göçmenlere bakıp ah geçirmesin diye, peridyol amonyaklarla, oksijen sularıyla, balyajlar, meçler, röflelerle hepimiz bir kez sarışın olmayı denedik nerdeyse. İçimizde hep yanıp tutuşan sarı aşkı vardı.. Lakin geçen seneye kadar herkesi saçında röfle görmekten midem bulanıyordu.. Hele kimisi kapkara saçına sapsarı çiğ bok gibi attırmış kedi gibi olmuştu.. Ben bile yaptım abi yalan söyleyemem.. hemde platin sarısından tut, sedefine, danimarkasına kadar her sarıyı denedim saçımda. sonuç, şu pepsi reklamında sütyen giymemiş sallaya sallaya biciklerini ekrana vuran "pepsiii yaşatır seniii" diyip ürünün satılası varsa da sattırmayan seda sayanın aynısı oldum, saç modelim de öyleydi, aynısıydım valla.. Ama içimde kalmadı..
Kapkara bir arkadaşım vardı kendisi ağrılı, karıda kaşlar var alından başlıyor, göz kapağına kadar devam ediyor, o bile sarışın olmuştu. Msnde kişisel iletisi aylarca "sarı şeker" olarak kalmıştı.. İşte o an tiksindim saçlarımdan..
Sarıdan sonra sevgili acun sayesinde brezilyadaki popoları tanıyan türk erkeği, nerde kavruk ten görse gene dikili taş olunca.. hanımlarımız sarı saçları hemen karamele çevirdi.. Ben karamel diyorum ama 3 karıdan birinde bu bildiğin ishal bokunun rengi gibi duruyordu.. Sonra o güneşin altında yak yak yak o ciltlerini hepimiz küçük küçük çağla şikel gibi dolandık bi süre ortalarda.. turuncu saç, ten kapkaraa bide güneşte yandığı içi yamalı eşşek gibi sırtı mırtı soyuluyor, kanser olmaa 5 dakkası var gezindik durduk.. bende yaptım bunu, hatta saçlarım hala turuncu, kırmızı da yapsam 1 hafta sonra gene kiremit rengi oluyor nasıl bir lanetse bu.. Güneş sevmeyen ben bile gerizekalının birinin aklına uyup bütün bedenime vazelin sürerek güneşlenmiştim. Sonuç; o gece hastanelik oldum, koltuk altlarıma kadar pişmiştim.. Allahtan diyorum zenci pornoları izlemeye cesaretleri yok bizim erkeklerimizin(?).. Lakin hayatta o ten rengine giremem ben..
...
İşte şimdi bu sektör sanırım kadınlar için çalışarak onlara bakın daha neler var kıldan yünden farklı erkek modelleri diyerek yabancıtya benzeyen türk heriflerini bize seksi göstermeye çalışıyorlar.. Bizim bi bildiğimiz sarı nuri alço vardı çünkü.. Ondan belki çoğumuza itici geliyordu sarı erkek..
ama şimdi öyle mi, şahsen behlül canım ciğerim dünya ahret bacım olsun, ama gerektiğinde ihtiyaç anında gelsin koynuma konsun.. Şöyle evde dolansa kırmızı sliplen, bana hizmet etse, o piç kurusu gülümsemesiyle "hoşgeldin bebeyim günün nasıl geçti" dese.. fena mı olur.. ayy ben fena oldum..
Sarı erkek falan derken bi alttaki yorumlardan da anladığım kadarıyla bizikilerin de artık dışarıya açılma gibi bir grişimleri, ahh bir marcoyu mıcırsam fikri yatmış hanım kızlarımızın aklına.. hattaa türk erkeklerinin onlar yanında bok gibi kaldığını söyleyenler bile olmuş..
Lakin ben yabancı erkeklerle olamayacak biriyim üzülerek söylüyorum ki. bende istiyorum yazın gittiğimde tatile, bir italya, bir hırvat bulup sünnetsiz pipi gördüm hobereyy diyen insanlar kategorisinde olayım ama Türk erkeklerinden başkası bana bakmıyor anacım.. oda aklının kıyısı köşesinde sibel canı seksi bulan, bilinçaltında onun kartpostallarnı yaşatan tipler bana bakıyor.. Beyaz ten, renkli göz, lomburduk beden, hoppidi bir yapı, popoyu attıra attıra yürüme, bıngıl bıngıl bicikler.. Teşekkürler sibel can sende olmasan halim duman..
Tabi bizim hanzoların rus tavlamasına benzemiyor biz kızların yabancı erkek tavlama stratejileri.. Onlar için ohh kebap valla, rus erkeklerinden sonra bizimkiler onlara taş gibi geliyor. herif köyünde kız namına bişey görmemiş, ömrü hayatı eşşek arkasında bokları temizlemekle geçmiş, emmisioğlunun ona kuşadasında bulduğu iş sayesinde lokum gibi kızlarla dolaşıp duruyor. Herif türkçeyi bilmiyor ama exusmiiiisi diyerek o geceyi boş geçirmiyor..
Maalesef biz bunu yapamıyoruz, çünkü elin gavuru bizimkiler gibi aklı apış arasında kalıp sıkışmış değil..
Hayır denedim ondan biliyorum.. Bir program için 15 günlüğüne bir kafile gelmişti işte böyle kanal işleyiş sürecine, türkiyede tv muhabbeti nedir ne değildir diye araştırmaya gelmişler.. gavur naparsın iş yaratıyor kendine tabii.. Bunlardan birini gözüme kestirdim ben, kitap gibi bebe.. Direk gömleğin üst düğmesi açılıyor o şekilde yani, ama sor bi bok başarabildim mi diye hayır.. Çünkü erkekleri yaptığım esprilerle, şirinliklerle, hazırcevaplılığımla falan etkilemeyi beceriyorum.. elin gavuruna "sana larry'nin selamı var, -hangi larry- Orhan gencebay klasikleri" diye bir espri yapsam anlar mı? anlamaz.. ama buna gülen türk erkekleri var.. gülüyolar valla salaklar.. "sana enginin selamı var, pezevengin ahaha" buna bile gülen insan var yani.. Zaten o ingilizcemle exusmiii diyen hırbodan bir farkım kalmıyor.. bide nasıl heycanlanıyorum, oda insan lan, tamam lokum gibi falan ama neticede hepimiz bir spermdik diye kendimi sakinleştiriken, hep aklım sünnetsiz lan bu deyyusa gidiyor, pişmiş kelle gibi sırıtırken çocuk dönüp arkasını gitmiş oluyor.. Yazlık mekanlarda zaten hiç beceremem.. götümdeki çatlağı kapatcam diye ninjalar gibi sarınıp havluya öyle dolanıyorum.. Sadece iyi dans ediyorum bak ordan bir artım var.. Bir defa dans ediyorum regl olmuşum da altımda bir ped var ultra prima gibi.. Lan bir baskı hissediyorum ama arkama dönüp bakıyorum en yakın çocuk bana baya uzakta.. Gene dans ediyorum, yok gene var o baskı.. bi döndüm arkamda bir zenci ama aramızda mesafe var, ama kuyruğuyla aramızda mesafe yok şerefsizin.. Çok tırsmıştım lan yemin ederim, bağırsam mı kaçsam mı bilemedim onla beni döver diye.. zencimi aman dağlara taşlara boowww insan mı lan onlar.. Neyse işte ben yapamıyorum etkileyemiyorum yabancları olmuyor anam, keşke onların da bir sibel canı olsaydı belki bir umut görünce pırpır olurlardı... benim borum sadece ve sadece bizim malaklara ötüyor.. O yüzden yurt dışına çıkma gibi planlar yapmıyorum.. Bu sınırlar arasında sıkıştım kaldım nasıl lanet bir duygu bilemezsiniz.. Türk erkeklerimiz gibi var mı ehem öhöm demeyin, var valla var billa var.. Sahiplenmelerine hastayım bizimkilerin başka bir numaraları yok, kalan bütün özellikleri öküzlükleri.. gerçi eriğin yandakine benzeme ihtimalini göz önüne alırsak bende malın iyisinden anlıyormuşum demek oluyor.. salak malak en azından ilik gibi bebeyi bulmuşum bundan iyisi can sağlığı valla..
Ama bunu yapan beceren hanımkızlarımızın önünde saygıyla eğiliyor onları öpüyorum, canlar onlar, birtaneler, bizi en iyi şekilde oralarda temsil edecekler..

16.06.2009

Eski sevgililerim sizlerden özür diler yanaklarınızdan öperim

Nasıl bir beddua aldıysam aynı kendim gibi birini buldum.. hayatımda ilk defa bir erkeğe "çocuğum musun sevgilim misin anlamıyorum" diye bir cümle kurdum.. Şimdi o kadar iyi anlıyorum ki eski sevgililerimin giderken "allah belasını versin senin gibi salağın" tarzı laflar söylemelerini.. Eski ilişkilerimde ne yapıyorsam, erik bana aynısını yapıyor.. İlişkinin erkeği miyim kızı mıyım anlayamıyorum. Yani hayır zaten benim öyle vay erkeklerle eşitiz, vayy kadınlar kötü böörk mörk gibi bir tavrım hiç olmadı. Zayıf noktası neyse insanın kullanmasını bilen biriyim. O yüzden de ilişkide kadın olmak ohh kebap bir olay. Adam herşeyi düşünür, seni korur, kollar, kendinden önce sen gelmelisindir, gideceği yeri, parayı, neler yapabileceğinizi senin içinde planlar eder yapar.. Sen sadece onla gidip gitmemeye karar verirsin. Yani benim hep böyle oldu.. Ama şimdi erik karı gibi yatıyor, nasıl buluşacağımızı falan herşeyi ayarlayan benim. Neden pezevenk beceremiyormuş öyle şeyleri.. Var mı böyle birşey ya, yatmaya gelince her boku bececeriyo ama diğer her bokta, ayy sen hallet. Sıkılgan, umursamaz, vurdumduymaz, yalancı, yarım akıllı, düşüncesiz, şuursuz, çocuk gibi böyle.. eski ilişkilerimin bende nefret ettiği hangi özellik varsa bunda toplanmış.. Birde öyle birşey ki, hani böyle yanınızdaki adam sizden korkaksa siz otomatikmen cesurlaşırsınız ya, bende de herif böyle olunca ben otomatik olarak sahiplenen bir kimliğe büründüm. Bir olgunluk çöktü üzerime.. sinir olduğum herşeyi söylüyorum bu kez, ama anlamıyor neye sinirlendiğimi.. üstüne basa basa altını çize çize anlatıyorum gene anlamıyor benim başkalarına yaptığım "ama ben onu onun için yapmadım ki" diyerek mal mal konuşuyor.. sıkıştığı an yalan söylüyor.. sonra birde ama bu önemsiz birşey ki diye saf saf konuşuyor. kimle dans ettiğini daha bilmiyor birde o deli ediyor beni.. Yalan konusunda üniversitelerde ders verecek kadar birikimliyim. göz bebeklerimi bile oynatmadan yalan söyleyebiliyorum.. Ama dedik ya bu kez ben dürüst olcam diye, ben ne kadar dürüstsem, şerefsiz o kadar yalan söylüyor.. Söylediği yalanlar salak saçma şeyler ama olsun sinirleniyorum.. Yapma bak yakalıyorum, anlıyorum diyorum, ee onda bişey yok ki diyor çocuk gibi ya alaan salağı..
hayır zaten birbirimizden uzağız, sadakat konusunda çok tutumlu biriyim, iyisi çıkarsa affetmem yani bırakır giderim diğerini.. açık açık söylüyorum da "uzağız bak, ben sıkılırım bu olaydan, sıkılıyorum zaten böyle devam ederse olmaz hiç uğraşmayalım" diyorum.. Burdan anladığı şey kıskançlık oluyor çocuğun. Yaa yanımda kızlar yok ki bilmem ne.. Bu erkeklerdeki o kendine güven olayı beni deli ediyor zaten.. Onlara göre tek sorun aldatmak yada aldatmamak. Aldatmıyorsa bir kızı tamam abi bitmiştir olay, o iyi bir sevgilidir. Kıstası ona göre seçiyolar.
"seni dövüyorum tamam, ağzını burnunu kırıyorum evet, sokakta saçından tutup sürüyorum biliyorum, ama sor bir sor nolur bak bi sor seni aldattım mı hiç.. Bir kere bile aldatmadım, ama sen haketmiyorsun kızım bu fedakarlığı" diyen eski sevgilim vardı benim.. Olayın kilit noktası onlara göre o çünkü..
Sanki pezevenklere milyonlarca karı asılıyor da, sevgililerinin onlar için uğraştığını zannediyolar.. biz erkekleri kıskanmıyoruz, biz kadınları kıskanıyoruz bu farkı anlamıyorlar işte.. Kadınların onlara ilgi göstermesini değil, adamın karıya bizden fazla ilgi göstermesi bizi deli eden.. Zaten başka biri falan öyle bir derdim yok. sorun ilgisizlik bana daha fazla ilgi göster alt yapılı triplerinden "eee ben seni aldatmıyorum" diye cevaplıyor.
....
Birde salak mı, salak taklidi mi yapıyor anlayamıyorum bazen.. Estherin söylediği yakışıklı çocukların mal olduğu tezi kesin kanıtlanacak bu kez. Çıktığım çirkin bebelerin hepsi daha sahiplenen, daha korumacı, daha mantıklı oluyorlardı. şimdi erkekler ikiye ayrılıyor benim için, baba olabilecekler ve olamayakcalar diye.. çirkin herifler de baba olma potansiyeli daha yüksek, o yüzden otomatik olarak iyi sevgili kategorisine giriyorlar.. Ama yakışıklı bebeler hep gerzeklik akıyor paçalarından.. Sarışın kız imajı bence erkekler içinde olmalı.. Bazen diyorum yani, yarattığından sual sorulmuyan allaam, böle ilik gibi bebelere neden vermezsin 2 gr beyin.. ve bana neden vermezsin 5 cm daha uzun bacak..
Taksimdeyiz gece böyle. "ay bende mavi giydim böyle şimdi burda başımıza birşey gelirse beni alırlar" yani travestiler gelip onu düdüklermiş mavi giymiş ya.. bunu iki üç kez tekrarlardı öyle.
Daha başlarındaydık olayın bişi diyemedim..
ben ayrıldım şimdi bir gün bundan, mesaj attım istemiyorum bitti mitti.. arıyor işte buda, mesaj falan atıyor telefonunu aç konuşalım diye. Baya bir açmadım açmadım, sonra sinirim geçti açim bari dedim telefonu.
- Aaa ben şimdi çorbacıya giriyordum, dur yemek yiyim sonra arayım seni.
- ee o zaman ne aradın beni
- ne bilim açmazsın zannettim, ama bak arıcam aç tamam mı çok acıktım şimdi.
Sonra birşey konuşamıyorum bazen onunla, ne desem hemen kendini ortaya koyuyor.
- sayfa sekreteri arkadaşım işte sabahta falan çalıştı çok iyi bebe işinde
- ne varmış ya, ben de yaparım onu o işten basit ne var.
- ahah bobilerdeki şu monteyi gördün mü
- ne varmış bunda be! ben de yaparım bunu çok basit
- xxxx'in programında çalışıyordum
- ne varmış o adamda onun yaptığı işi ben de yaparım
- arşiv için görüntü alıyorum ya
- youtubedan alırsın ne uğraşıyorsun..
kpss için aylardır eve kendini kapatıp 3 test sorusunu çözemeyen, bunalıma giren herif, her bok hakkında bilgiye sahip, herşeyi yapabilir, öyle taşaklı pezevenk. Sevgili olmaya gelince ama olay bi onu beceremiyor..
...
hayatımda ki herşey muallakta, işim, ailem, kalacak yerim. Napacağımı bilmiyorum hiç. nerde yaşayacağımı, ne iş yapacağımı, cebimdeki parayla nasıl geçineceğimi. Herşeyim altüst olmuş durumda istanbula geri döndüm birde şimdi.. Hal böyle olunca istiyorum ki ilişkim olsun düzgün bir şekilde.. sevgilim olsun istiyorum, bu kez oyun oynamadan düzgün olsun diyorum.. sorun olmasın bana , huzur olsun.. Hiç istemediğim kadar istiyorum bunu.. Ama birde onla uğraşıyorum o kadar şeyin arasında.. Çok yorgunum ben abi bu işler için çok hemde. Adamın benimle uğraşması lazım, benim adamla değil.. İlişkide sorun ben olmalıyım, alışık değilim buna ben.. bir iki üçüncüde "eee eşşeğin siki" diyerek dönüp gidiyorum yani.. Yanımdayken hiç sorunum yok hiç hemde.. Ama gidince bitiyor bende.. ıyyy içim şişti valla..
PS: fotoya bakıp aa ayy ne terbiyesiz bikbik mikmik yapma.. Ordaki olay, bak ben maskelerimi attım tamamen çıplak kaldım, ama sen hala giyiniksin ve en önemlisi başka işlerle meşgulsun. seksli meksli şeyler getirme aklına cık cık cık :Pp

12.06.2009

Aşkı tehlikeye sokan teknoloji denen dümbüktür

Bi yerde hata yapıyorum ama nerde? Erikle çok rahatım canımın istediğini söylüyorum, ne hissediyorsam neye kızıyorsam patlıyorum çatlıyorum carlıyorum.. susuyorum öpüyorum bikbik mikimik ya.. Ama bu olay garip bi hal oldu..
-neden telefonunu açmadın, bitti istemiyorum seni yok olmayacak ayrılalım
- şarjdaydı ondan
- haa taam o zaman hadi sevişelim
yemin ederim aynen böyle.. gün aşırı ayrılıyorum bebeden.. Ayrılmadığımda da muhabbet hep sevişmeye kayıyor. ne seviştiysem anasını satayım bebeyle hık desem mesajda hemen soyunmaya başlıyoruz.. Böyle kankamıyız sevgilimiyiz anlayamadığım zamanlar da oluyor muhabbetlerimizde. Msnde bana "PuCCa arkadaşım bana bir resim yolladı hatunun taş gibi dötü var" diyebiliyor.. ben zaten hemen cıvıtmaya müsait, saygıdan, edepten, hayadan yüzü suyu hürmet görmemiş bir hatunum.. İlişkinin gideceği yeri çok net görebiliyorum.. bize eğlenceli gelen herşey ilerde kavga nedenimiz olacak. Biliyorum abi yaşadım bu durumu ben..
Ama bunun nedenini biliyorum ben, Tek sorumlusu Aveanın bedava mesaj ve konuşma süresi hakkı, msn denen illet.. Şimdi benim bütün ilişkilerim hep dibimdeki insanlarla oldu. gözden uzak olan ırak oluyor bende o allahın emri yaratılışım böyle yapacak bişey yok.. Aramızda mesafe olunca sürekli telefonda konuşuyoruz erikle.. Ne kadar dibimdeki adamlara aşık olsam da ben, hiçbiriyle 1 saat aralıksız karşılıklı konuşmuyorduk. Düşünsene herifle bir saat telefonda konuşuyorsun, eee tabii konuşacak birşey olmayınca saçmalıyorsun... ne konuşabilirsin zaten, telefon araçken amaç haline geliyor..
- ee naaptın bugün
- işte bunu bunu yaptım sonra şuna buna gittim, sonra bununu becerdim sen naaptın
- işte bende bunu bunu yaparak şunu şunu hallettim buraya bunu koydum
bundan sonrası saçmalık tamamen.. ebik übük konuşmalar..Hayır zaten 1 saat telefonda konuşuyorsun sonra pat mesaj atıyorsun, yapıyorum bunu ben.. "ay seni özledim bik bik mik mik", "ayy bende özledim keşke burda olsan" lan az önce konuştuk ya neyini özledin. Keşke burda olsadan sonra ki gelen mesajlar zaten, sevişmeli cilveleşmeli oluyor. Çünkü başka konu yok.. 160 karakterle herifle dünya meseleleri hakkında mı konuşacaksın? yada telefonda ülkenin gidişatıyla ilgili mevzuları mı? yada düğünü nerde yapacağımızı mı?
Bu kadar çok ne konuşsak acaba lan derdi olunca iki tarafta saçmalıyor. Birde aylar süren bir ilişkimiz olsa amenna, yada ben telefon özürlü olmasam.. Ama daha adamı yeni tanıyorum paylaşabileceğim ne olabilir ki? Aynı meslek grubu içerisinde değiliz, olsak tartışsak yada bahsedilecek bişeyimiz olurdu en azından.. ortak arkadaşımız yok, dedikodusunu yapardık.. Sadece ikimiziz öyle de olunca saçmalama ve cıvıtmaya müsait bir muhabbet içerisine gidiyoruz.
Şöyle birde tezat var, aramazsa sinirleniyorum, mesaj atmazsa "vayyy dümbükk" moduna giriyorum. Bu iki durum arasında sıkışınca, eee uzağız zaten birbirimize ben çekemem böyle diyerek ayrılık en mantıklısı lan, bul sağından solundan birini diyorum kendime.. Birini bulmak o kadar kolaymış gibi bu devirde, bütün iyi bebeleri kapmış şıllık kızlar..
..
Eski büyük ayrı gayrı aşklar o yüzden uzun sürüyodu. Ne telefon var ne bişi. Ayda yılda bir yazılan aşk dolu mektuplar.. leyla ile mecnun paso msnden konuşuyo olsalardı, mecnun dallaması vurur muydu kendini çöllere.. iki bira kapardı tekel bayiiden, kamerasını açıp leylanın babasına söver söver youtube koyardı... romeo ve julyetin cep telefonu olsaydı, julyet kaltağı bir alo derdi,
- yalandan içiyorum zehir değil o, masuscuktan ölmüş gibi yapcam. mallık yapıp sende öldürme kendini
- sen kime mal diyorsun lan anlarız heralde zehir olmadığını
- ne bileyim olum şimdi anlamazsın kız gitti diye sende içersin zehir dedim
- ahh tabii anlamam ben kimim zaten zottirik romeo, baban gibi züppe değilim bilmeyiz biz kızım öyle zehir tozlarını falan.. leblebi tozunu bilirim ben..
zaten bu muhabbetin sonu ayrılık.. Ferhatla şirinde mesela.. şirinin ablası ferhata yanık ya, faceden sahte mini etekli 19luk çıtır profili yapar, ferhatı ekler.. ferhata yazılır yazılır sahte profilinden, ferhat bir mesaja cevap verse tamam şirin ferhata tekmeyi basar..
Bu kadar basit olay, yok git dağdan bize su çıkar, yok yalnız yap, yapmazsan unut bacımı.. git bakkaldan 2,5 litrelik şaşal su al lan pezevenk dağa bayıra gitmeye ne gerek var yani..
teknoloji işte aşkı öldürüyor.. bu devirde en kral aşklar kim vardı ahu meriç vardı dimi iğrenç yaratıklar, haa bide sarayla musa mı ne vardı. Sara sonra gidip başkasını buldu musa avcunu yaladı.. şunları hiç saymıyorum en kral çift.. aşk denen şey bizim neslimiz için geçerli değil işte. çünkü teknoloji herşeyi boka sarıyor.. gerçekten yüreğine yaşadıklarına bakarak bizim ki gerçek aşk diyebiliyor musunuz? harbiden merak ediyorum onu. ben bakıyorum diyemiyorum, eski ilişkilerime de bakıyorum, köpek gibi seviyordum ama hala o saf katıksız aşkmış bizimki diyemiyorum..
...
haa bide bu arada bu aralar hangi blogu açsam, ayy kadınlar seviştiklerini yazmasın, ayy kadınlar regl olduklarını yazmasın, ayy kadınlar cinsel kimliklerini yazmasın. Ama erkekler yazsınlar, erkekler şaka yapıyor onlara yakışıyor ama kadınlar yazmasın diyen bi ton "kadın" var. Mal mısınız afedersiniz ama sadece bunu söylemek istiyorum. Kadınlar yazmasın ama erkekler yavşaklıklarını, cinsel hikayelerini, penis büyüklüklerini yazsınlar onların en büyük okuyucusu ben olurum, ama kadınlar yazmasın midem bulanıyor. Bumu yani olayınız.. bak bak tam yukarda çarpı var kapatırsın okumazsın olur biter..
ve sözü açılmışken.. google aramalarında beni arayan arkadaşlara bir çift sözüm var..
ezik pucca, kaltak pucca, koca götlü pucca, mal pucca, angut pucca, götlek pucca, çük gören pucca, kaşar pucca, motor pucca.. yazıp gelenler ağzınıza sıçayım sizin...
çok sevdiğim puccanın günlüğü, pucca tatlı kız, seksi pucca, bayılıyorum sana pucca, prenses gibisin pucca, mavi gözlü şirin ve seksi pucca, pucca sana aşık oluyorum ama ulaşamıyorum.yazıp gelenler ise. canlarım benim öpüyorum gıdınızdan sizleri..
Soru soranlar için ise;
kırmızı mı bokun pucca; değil bebeyim kahverengi.. bide kronik kabız olduğumdan kol gibi..
Pucca bacım pornocu mu oldun; yok yavrum bu götle o biraz zor..
Pucca bana bir kere versin; ananı yolla babama, bende sana gelirim o zaman vermeye
Pucca pekmezle birleş lütfen: olmaz canım yenisini buldum.
Pucca sen kaşar mısın? hayır yok öle bişi dedikodu o..
Sevgili pucca izmire dön: ah bebeyim dönmüştüm şimdi istanbula geri gidiyorum..
Puccaya ulaşmam lazım çok acil: haa söle güzelim.
Fenasi kerim Puccayla birliktemi: hayır değiliz.. O biraz ortalık malı kaşar erkek yani.. bıraktım onu diğer kızlar yesin bitirsin..

8.06.2009

Erkek olmak zor zanaat

Erkek olsaydım eğer piç olurdum herkesi düdüklerdim ooff aman aman falan demeyen kadın yoktur. Her erkeğin "kadın olsam orospu olurdum" dediği gibi.. Ama geçen düşündüm ben erkek olsam evde hergün seda sayanı izleyip ver elini elizabetten başka sikim yapamazdım.. Kadın olmak zor, ağda saç boyası, oje, doğum falan fıstık diyip duruyorum ya.. Yok abi valla bizimki deli işi yani, her türlü giderimiz var kabaca yazmak gerekirse.. Ama erkeğin hayatı öyle mi.. Mesela şimdi erkek olduğumu düşünüyorum, cebimde 7 ytl para var, kent kartımda 6 tl.. işsizim ve babamla yaşıyorum.. Ben nasıl sevgili bulurum şimdi? hangi kız cebimde 7 tl ile bana bakar.. Hadi ağzım dilim iyi laf yapıyor diyelim, arkadaş ortamında onun bunun çıktığı kızların yanında gelen eblek, abazan karılara yavşayıp onlarla birşeyler yaşadık, hesabı da arkadaşa yıktık.. eee sonra? ben kızı nasıl gezdircem.. Nan cebimdeki 7 ile kendimi bile doyuramam. hatuna desem gel simit sarayına gidelim, bir bardak çay içip 4 saat memesini dötünü sıkıştırsam ancak öyle. Ona da ancak lise sona giden kızları götürebilirim. Diğerleri 1 defa gelir 3. defada bana siktiri basar.
Eve atmayı düşünsem, bizim ev klimalı bak dvdim var 5+1 ses sistemi yaptırdım falan diye damardan girip hatunu kandırmaya çalışsam. Babamla beraber mi oturtcam hatunu.. Arkadaş evini bana versin diye uğraş dur sonra. Zaten hadi kendi evin olsa tamam ama hatuna arkadaşın evi var gidek mi dersen. direk seni götürüyorum demiş olurum.. kekliği korkutmamak lazım.. Bide şu grup halinde takılan kızlardan birine sardıysan ooff vay haline.. mesela biriyle çıkıyosun, kuzenini, komşu kızını, kankisini yanında taşır allan salağı.. Bir kız alıyosun promosyonlu gibi 3 tane yanında embesil hatunla gelir.. Bu iyi birşey gibi gözükse de, sen biriyle çıkarken 4 kızla dolaşırsın sürekli. msnden 4ü birden enişteeeeee diye vıcık vıcık konuşur.. Çıktığın zaman 4 ünün parasını da ödemek zorundasın. Sıkıyosa ödeme.. Ödesen enayi derler, ödemesen öküzsündür.. Çarşıdan aldım bir tane eve geldim 4 tane gibi bir anda 4 sevgilin olur.. Ama işte 4üyle yatamazsın o kötü... aralarından biriyle yatacaksın diye basarsın parayı yanında gezdirdiği gerizekalı parazit hatunlara.. Allanı severseniz kuzenler, bekar çok konuşan salak karılar sevgilisi olan tanışınızın yanında dolanmayın... tiksinçsiniz çünkü, iğrençsiniz eneşteeee diye yayvan yayvan konuşan ağzınızı tokatlarım yapmayın böyle şeyler..
Mesela ben bazı işleri sevimliliğim sayesinde hallediyorum.. taksimden ortaköye ne zaman binsem 5 ytl alıyor adamlar benden. Sonra röpü zorlu birinden koparmam gerek mesela, "yaaa tühh bu benim ilk röpümdü olmaz mı yani, cık mı diyosun yaa çok iyi kalpli birine benziyodunuz amaaa napalım bu arada köpek yavrusu gibi bakabildiğimden bahsetmişmiydim size"
daha hiç yolumdan çevrilmedim valla.. Bu kazma dişlerime rağmen gülümseyip gerizekalı gibi konuşsam bile her kapıyı açıyorum cinselliğimi kullanmadan. Çünkü seksilik bende yok maalesef, kibariyenin bile seksi sayıldığı şu memlekette ben seksi sayılmıyorum lanet olsun, neyse bu başka bir yara mevzusu..
Ama erkek olsam, gerizekalı gibi konuş bakalım seni adam yerine koyarlar mı? Basın danışmanlarını erkek sıfatıyla arasam yok dedirttirirler kendilerine direk.. Erkeklerin kadına olan açlıklarını inanılmaz derecede kullanıyoruz üstelik götümüzü başımızı açmadan. "Ne kadın ismimiii abuuuu tamam tamam" diyen tiplerle doluyken memleket açılıp saçılıp bicikleri masaya koymana gerek bile kalmıyor..
Yani bu halimle erkek olsam hiç bi bok beceremezmişim. cebimdeki parayla bir litrelik kola alıp bloglarda dolanıp karı kız tavlardım.. Birini ağıma düşürdüğüm anda para biriktirmeye başlayıp buluşurdum.. Napim abi ancak bu gelir elimden..
...
Sevgiliyi falan aştım, hayal gücümle yeliz yeşilmenle sınırsız bir cinsel hayatım oldu farzedelim.. Sadece aşkla meşkle bitmiyor ki bu mevzu... hergün babayla tartışacaksın, git çalış, elin ekmek tutsun, askerlik derdi. Zaten askere gitmeden adam gibi işte bulamıyorsun.. Askerlik zaten ayrı bir trajedi.. Hele iş bulma olayı.. Erkek için kariyer çok önemli abi,
Diyelim ki Ayşe'yle Fatma diye iki embesil karı var. Ayşe'nin sevgilisi Murat Boz gibi yakışıklı, efendi, oturmasını kalkmasını bilen biri ama mağazanın birinde kasiyer.. Fatma'nın sevgilisi ise doktor, götüme benziyor, öküzün hayvanın teki höthöt bir herif. Ama işte etraftakiler Fatma'nın sevgilisi için aman da aman derler, diğer Murat Boz gibi yakışıklı herifi kasiyer diye iki dakkada harcarlar..
Kadın için önemli olsa bile erkek kadar önemi yoktur bu kariyer mevzusunun.. İşsiz bile olsa kadın bunu çok hayat mebat meselesi yapmaz.. Ama erkek için iş demek herşey demek.. İki erkek var diyelim bi yerde tanışılınıyor ikisi arkadaş.. Muhabbet falan tanışma faslı
- ben işsizim işte iş arıyorum kriz falan etkiledi yeni de mezunum zor oluyor
- Zor tabi ya kriz hepimizi vurdu valla üzülme hacı olur böyle şeyler, arkadaşın ne işle meşgul
- Avukat o kendi burosu var..
- hıı ne avukat mı, ahah bak bir düğmem açıldı ahaha allaan işi işte, eee başka nelerle meşgulsun, akşam mesela ahaha ayy bana bir işve geldi bi anda..
Önemli kariyer erkek için çok önemli hemde.. Erkeğin omzuna yüklenen sorumluluk çok fazla..
Sadece yaşadığım çevre için düşünmüyorum mesela..
Bizim namusumuz iki bacak arasındaysa, kendi namusları da bizim bacak aramızda sayılıyor. Bi bok mu yedik, karıyı vur, bacıyı vur, aşığını vur bide üstüne git hapis yat. Neden karı fingirdek diye.. Vurmazsa ne olur godoş olur, top olur, haysiyetsiz olur.. Emrah var önümüzde koca örnek. Anası verdi manava, kasaba, bakkala anasının adını kimse hatırlamıyor ama bi orospu çocuğu Emrah'ı bilmeyen yok. Tipi bile gelmiyor akıllara anasının, oysa dağıtan kadın ama olan yavrum emrahıma oldu, adamı hala "Emraahh koş ananı sikiolarrr" diye bir replikle anıyoruz. Zaten oda depresyona girdi, kazıttı biciğindeki kılları mutasyona uğradı ilginç birşey oldu.. Hep anasının namusunu koruyacak diye..
Toplum erkeğin üzerine fazla sorumluluk yüklüyor.. Baba olduklarında hiç bi bok yapmasalar bile bir babalık misyonu üzerlerinde.. Kadın işsiz kalması önemli değil ama erkek işsiz kalamaz, kalırsa hemen alkole sarar, kumara sarar, erken yoldan para kazanmaya sarar.
İşsizim mesela babam bırbır başımda ötüyor benim ama umrumda değil.. Biraz daha konuşsa orospumu olayım yani diye bağırıp sustururum onu.. Umrumda ama çok değil.. Allah bir yerden veriyosa diğerinden alıyor çünkü, kaderime alıştım ben. Bana bir sevgili verdi, işimi aldı elimden. İş bulayım bak gör aşkı kaybederim.. Ama erkek öyle mi, travesti mi olayım babaaaa dediği an ağzına yüzüne sıçar babası.. Çalışacak çalışmak zorunda, evine ekmek getirmek zorunda o..
Kıssadan hisse iyi ki erkek olmamışım.. Kıllarımı da alırım, saçlarımı da boyarım ama 7 tl ile "lan ben bu hatunu nereye götirim" derdini çekmem en azından..

2.06.2009

Bir tek dileğim var yumurta gibi olayım yeter

Yaz ayı işkence gibi geliyor resmen. Denizden korkuyorum ben, bazen allam beni affet ama, bu küresel ısınma, kuruyan denizler falan muhabbetleri olduğu zaman kalbimden geçiyor hani "Kuruyacaksa kurusun şu zıkkım, bende kurtulayım her yaz 'PuCCa gel bak boyunu aşmaz burası, aaa sen cüzdanlara bak o zaman, ee bu yaz nereye gidiyoruz'" muhabbetlerinden.. Yaz ayları en beter aylar.. Kiloluysan bütün yağların ortada olur.. hele askılı giydiğinde o koltuk altlarından çıkan lömbürcük yağları yok mu ıyy iğrenç onlar.. Bende de vardı ondan biliyorum.. terliyosun, makyajın akıyor, devamlı koltuk altını kontrol ediyorsun leke çıkmış mı diye, hele şeyin kan ağlarken off anam off.. denizdeysen, millet suda şıpır şıpır sen ultra primanla pişik olmuş vaziyette küfür ediyosun.. En önemlisi sürekli kılsız dolanmak zorundasın. Yazın bide daha çabuk çıkıyorlar.. o çıkıp çıkmama dönemleri varya, alsan alınmaz, satsan satılmaz.. Babamın suratı gibi bacaklarım oluyor.. Allahın işi işte hep o dönem sevgilim oluyor.. Yumurta gibi olup pasparlak olduğum zamanlarda ben yapayalnız dolanıyorum.. bacağım kukum kimsenin umrunda değil, okşatacacak, ipek gibi yumuşacık tenin varmış diyecek herifi bulunca orası oluyor çim saha.. Sonra ver elini gillette.. Kirpi gibi dolan ortalarda.. Hele çıkmadan kaşınmaları yok mu, tatlı tatlı birde saatlerce al kaşı valla.. Ertesi sabah kalktığında bacakların 9 yaşında erkek çocuğu gibi.. Iyyy hele o ağda seansları tam 3 gün onun bunalımına giriyorum zaten. Diyeceksin lazer ne güne duruyor. Lan salak ağdacıya 40 TL para verirken çocuğumu orda bırakıyormuş gibi içim kan ağlıyor benim.. Çok fakirim lan ben öyle böyle değil, lisede ortaokulda girmem gereken komplekse bu yaşımda giriyorum lanet olsun.. Arkadaşlarım yaptırıp geliyorlar yanıma,
- bak PuCCa bacaklarım pürüzsüz, heran sevişmeye hazır nazır bir biçimde dolanıyorum, çok ucuz bişey sende yaptırsana aaa.. her ay ağlanıyorsun sonra. Kurtul artık lütfen şunlardan.
- Yok yaa sevmiyorum ben lazer felan, doğa severim ben, penguenlerin gözbebekleriyle yapıyolar hem o lazerleri, birde ozonu deliyor.. bebelerime temiz dünya için kaptan mağra adamı gibi dolanırım no problemo..
Oysa doğasını yemişim, "hımm acıktığımda şu 1 TLlik hotdoglardan yerim, bu sayede bir bira daha içebilirim, 'ayy pis onlar köpek çükü' derlerse, pis emperyalistler diyerek onları aşağılarım.. evet evet bugün böyle yapayım" diye düşünüyorum.. Çok pahalı ya lazer, bir de seans seans olması kötü. Öyle birşey olsun ki, bir hap işte.. hoop içeyim onu benim istenmeyen bütün tüylere adios.. 1 hapla 3 dk içinde mis gibi.. Ama nerde bunu yapacak bilim adamı. Götlekler anca göt büyüksün başka bir boka yaradıkları yok zaten.. Sonra PuCCa gitsin parasını vererek acı çeksin.. O kadar para veriyorum anamı ağlata ağlata o tüyleri yolsunlar diye, var mı böyle bir olay ya..
Ağdacı kızların nefret ettikleri müşteri benimdir zaten. Kuaförler odası birliğinde fotoğrafım yoksa ne olayım.. Yapıştırıyo ya bezi, daha kaldırmadan ben ciyak ciyak bağrıyorum.. Kıyametleri kopartıyorum, canım çok yandıysa bazen elim kolum rastgele kıza vuruyor.. Bildiğin salya sümük ağlıyorum.. hele apış arası allamm yok böyle bir acı.. emlayı da denedim yok valla gene acıyor.. orda bir yer var anam anam anam.. nasıl kökleri varsa artık iyice yerleşmişler oraya çıkartırken bırakmam diyerek canımı çıkartıyorlar..
....
Şimdi geçen gün gittim işte ayıpçıl bölgem için.. Bu kez oraya özel bişey yaptırcam.. Eriğin baş harfini bıraktırcam. Ağdacı kız bana hep anlatıyodu "Abla ya bugün G harfi yaptım anam ağladı zaten nolur bir rahat dur" falan diyodu.. Benim neyim eksik lan diyodum, dedim gün bugündür bu kez yaptırayım.. Ezik olduğum için bu mevzuda, "ahaha bak düzenli bir cinsel hayatım var benim, yakışıklı ve zengin olan sevgilimle hergece sabaha kadar mokoko mokoko ahah ayy böyle şeyler konuşulmaz ama ahahah durduramıyorum kendimi, allah seni inandırsın bir malafatı var dikili taş kadar maşşşallaaahh erkekime.. onun için şuraya attırıver bir imza bakayım.."
Şaka yaptım lan! demedim böyle gül pavyon çalışanı "emmeli mualla" gibi konuşmadım ama konuşanı gördüm orda.. Odaya girdik oturdum o sedyemidir nedir onun üzerinde indirdim donumu başımı ayaklarımı sallaya sallaya..
- yaaa hani sen böyle yıldız harf falan yapıyosun yaa, bana da yapsana ondan, yemin ederim ağlamıcam bu kez..
- PuCCa kaşlarını alamıyorum senin nasıl yapayım onu
- Yap be bişi olmaz hem az almış olursun picasso gibi sanat eseri istemiyorumkine, çok basit harf hadi be hacı yaparsın sen..
Dedim, ağlarsam yapmayacağını söyledi.. Öyle her kıl çektiğinde babamı kesiyolarmış gibi çığlık atan ben, bu olay sırasında gayet relax inceledim hatunun neler yaptığını.. yaptırdım peki bi işime yarayacak mı? hayır, herifçioğlu başka şehirde çünkü.. Kaderimi biliyorum zaten artık, Ben yaptırdım ya bunu biz ayrılırız hop ben başkasını bulurum, mincomda harf var diye ondan da olurum.. Yukardaki benim biriyle birlikte olmamı istemiyo çünkü ondan eminim..
....
Haa eğer şeyi merak ediyosan, neticede fanteziye giriyor bi yerde erkeklerin.. Abla açıyo bacak arasını, angelina jolie gibi ağdacı kız bi elinde krem şanti diğerinde ağda bantı.. zevkin sınırlarında 19 mayıs çocukları gibi coşkunlar falan fıstık.. Oha derim senin hayal gücüne sıçayım.. Bir tane kız zevk alıyorsa şu olaydan ne olayım.. Zaten böyle bir tereddütte kalıyorsun, paket olsun mu olmasın mı diye.. Sonunda o sirlerin çıkması için verdikleri yağı bile kendin sürüyosun.. Akıntı denen olay varsa zaten 5 kez bir düşünüyorsun.. Hala "ayy ben oramı açamam" diyen hatunlar var.. Neden güvenimiz yok bizim.. hepimiz kukumuzu şekilsiz çirkin pespaye zannediyoruz.. Ben benimkini sevmiyorum şahsen başkasınınkini oraya koymuşlar gibi. Bide korkuyodum, ağdacı kız herkese benimkini anlatcak diyordum.. Çünkü bana başkalarınınkini anlatıyodu:
"Neriman ablanınkini görseydin 3 kişinin kafası girmiş sanki, çocuk yapınca kötü oluyor. Kocası ondan aldatıyordur onu bence.."
Şimdi sen gel bu kıza güven allasen.. Birde herkese de yaptıramıyorsun öyle kolay kolay.. Güven gerek bu işlerde. Bir İzmir'de var yaptırdığım kız bir İstanbul'da. Ankara'da Ahmet Kaya gibi dolanıyodum.. napim yani yalan söylemenin alemi yok öyleydi..
Aldıktan sonra zaten ben 4 gün kıpkırmızı dolaşıyorum.. İlk 4 gün etek falan giyemiyorum o yüzden.. Ama 58 kilo olarak giriyorsam içeri, çıkarken 56 kilo oluyorum.. Tüy değil anasını satayım palmiye ağacı besliyorum bacaklarımda sanki.. Birde sarışınım ben aslında, ama işte bu "bekle bebeyim ben bi çişe gideyim" diyip 15 dk jiletlemelerim yüzünden orası iyice beslendi.. Ordaki gibi canlı, gür ve parlak kafamda çıksa zaten uufff blendax beni saç güzeli seçer..
...
Nefret ediyorum işte böyle kadınsal mevzulardan. Ya moda olsun kıllı bacaklar falan.. Kurtulayım şu işkenceden kaptan mağra adamı gibi dolanayım rahat rahat çekinmeden.. Erkeklere bak ohhh kebap valla, goril gibiler hiç umurlarında değil olayları.. Biriyle çıkmaya başlayınca saatlerce kuaförden çıkmayız, aylarca aç dolaşırız göbişimiz düz dursun diye, maskeler, makyaj malzemeleri, kıyafetler, tonlarca para verip aldığımız parfümler ooff offff.. Herif sabah traşını olur, kirli sakallıysa zaten öyle bir derdi de yok.. Dünya onlara güzel anacım.. Öyle çirkin, pis, dangoz herifler öküz öküz davranmalarına rağmen.. bizi beğensin, evlensin, çocuklarına ana yapsın, yaparsa boşanmasın, başka kadınlara bakmasın diyerekten canımızı çıkartırız..
eyy yarattığından sual sorulmayan allam, madem her hafta pasparlak yapcam oramı buramı, ne çıkartırsın sen kılları...