30.10.2008

Gecenin bir yarısı

Üniversitede ki ev arkadaşlarımdan biriyle (ki bi sürü ev ve arkadaş değiştirdim) birbirimize atmadığımız kazık kalmamıştı.. karşılıklı ağzımıza sıçmıştık.. Uzunca zaman birbirimizle konuşmadık.. Sonra nasıl oldu bilmiyorum, biz yeniden kızla internet aracılığıyla konuşmaya başladık.. Baya yağlı ballıyız ama.. Sanki onca orospuluğu birbirimize yapmamışız gibi... Kızda böyle herkes bana hasta olsun durumu vardı.. Gördüğü her penise asılıyodu.. Maalesef sevgiliminde penisi olduğu için ona da yavşıyodu... Bulunduğumuz şehirdeki baya ünlü evli barklı bi gazeteciyle birlikteydi.. ben bunu sevgilime söylemiştim, karı kılıklı sevgilim ise bütün sınıfa yaymıştı bunu.. Bide gidip, benim kızarkadaşım senin gibi orospuyla aynı evde kalamaz diye cıngar çıkartmıştı.. Kızı ortada bırakıp ben başka eve yerleşmiştim... Oda benim bisürü kıyafetimi geri vermemişti.. Bide günlüğümü saklayıp bunu babana gönderecem diye beni tehdit etmişti.. Sonra alt sınıftan bi çocukla çıktı, kızın cinsel hayatını o çocuğun arkadaşları önüne gelen herkese anlattı... Tabi çocuğun arkadaşları o dönemki erkek arkadaşımla kankalarımız olduğu için kabak bana patladı... Bunlar sadece en basitleri tabi...
Günlerdir yalvarıp duruyodu, gel görüşelim seni çok özledim bıdıbıdı diye.. İnternetten iyide, yüzyüze kızdan azcık tırsıyodum.. O kadar şeyi hazmedip bana hala kankamsın ayağı çekmesi bana pek inandırıcı gelmiyodu çünkü.... Ama işte sonunda dayanamadım o derece yalnızlık çekiyodum ki iyi tamam hadi görüşelim dedim... Biyerlere gitcez akşam dönüşüm zor olacak diye onlarda kalacam.. Buluştuk biz, yılışık yılışık muhabbetini çektim.. "ayy seni çoook özledim, ayy bi öpimm, ayy okul ne güzeldi dimi..." Kızı zerre kadar özlemedim.. kızların beni öpmesinden nefret ederim.. erkekler öpsün ona dicek bişeyim yok:PpP Okulda ayrıca bok gibiydi.. Lan pisko bi sevgilim vardı paso dayak yiyip duruyodum, o sıçtımın okulunu ne özlicem...
.........
Sonra yanımıza iki tane dallama geldi.. Bunun arkadaşlarıymış, bi tanesinden hoşlanıyomuş.. Dallama diyorum ama heriflerin yaşları ortalama 40-45 diyim ben size.. Tiplerinde meymenet yok.. Kurtlar vadisi setinden kaçıp gelmişler gibiler.. Ben inanılmaz rahatsız oldum, hadi gidelim diyorum kız nuh diyo peygamber demiyo.. "nolursun bundan çok hoşlanıyorum, birazdan kalkacaz lütfeeennn" diye diye iyi hadi dedim.. Bariz belli iki kızız diye iki kişi gelmişler.. Bunlar önceden konuşmuşlar çünkü, diğer adama kız diye eşek getir kabulu olacak cinsten..
Normalde böyle benim için yanlarında birini getirdikleri zaman köpek gibi paralarını yerim onların.. hayatta affetmem.. içmeyeceğim içkileri içerim, hayvan gibi yerim.. hatta bitane salağa kendime ayakkabı aldırmıştım.. Madem götüne güvenmiş gelmiş, çekecek diye düşünürüm.. Hele hoşlanmadıysam vayy haline diyorum.. içkileri yere döküp paso yenilerini isterim.. Şımarıklığın bini bir para olur... Hoşlandığım çocuğun ise asla parasını yiyemem, hani hakkımda iyi düşünsün diye "ayyy ben ödimm ölümü yeee" ayakları çekerim.. Öküzlük eder de ödetirse bana, adını hırbo diye çıkartırım.... Hayatım boyunca hiçbir zaman birinin yanında getirdiği bi dangalakla çıkmadım, ve hiçbir zaman eğlenmek için gittiğim bi yerden kendime birini bulmadım..
Ama bunlardan inanılmaz korktum.. Yani benim takıldıklarımdan 29'dan büyük hiç olmamıştı.. Bide bunlar az önce birini öldürüp yanımıza oturmuş gibilerdi.. Kitledim kendimi, konuşmadım, gözlerimi diktim kızın suratına... Belaltı muhabbetler etmeye başladılar, ama iğrenç derecede kötü.. Hoşlandığı herif geçen gece yattığı rustan bahsediyor en ayrıntısına inerek.. bir iki ya sabır dedim.. aldım çantamı hadi gidelim dedim.. Mırın kırın ettiler kalktılar.. Bide salak kız çekiştiriyo
- PuCCa beni rezil etme lütfen yaaa...
- Kızım sen mal mısın nesin..abi bunlar ne böyle.. deli deli iş yapma.. adam gibi insanlarla takılsana.. Herif dün gece biriyle birlikte olmuşta ne bok bekliyon sen bundan..
- Yaa aramızda ciddi bişey yok daha.. lütfen yaa hatrım için..
Taksiye doğru ilerlediğimizi sanarken bi baktım bunların arabasına doğru gidiyomuşuz.. Bizi eve onlar bırakacakmış.. Bendeki salaklık işte bindim arabaya! Orda trip at zorla gidin taksiye binin dimi.. Arabada bunlar önde oturuyo diğer adam yanımda oturuyo, devamlı yılışma durumu içerisinde.. Ama nasıl yılışma artık midem bulanmaya başladı.. ya sabır ya sabır bir iki derken.. Bunlar gene belaltı hikayelerini birbirlerine anlatmaya başladılar.. küfürlü küfürlü konuşmalar, ayı ayı davranışlar.. arabayı kullanan herif ara ara bizim kızın bacaklarına elini koyuyor, diğer gerizekalı da "arkadaşın hiç konuşmuyoo yaawwww" diye bönürüyodu ki.. bunlar aralarında konuşmaya başladı..
- İçecek bişeyler alalım da öyle gidelim.. lan ne içeceksin sen?
- Absolit alalım işte, PuCCa sen ne içeceksin?
- Ben bişi içmicem, hem biz eve gitcez zaten..
- Ne gitmesi ya bizdesiniz bugün
- Ben kalmam sizde mizde, xxxx e gitcez biz
- Ayyy PuCCa yaa, anneme ben sana gitcemi söyledim şimdi bu saatte gidersek kızar bana.. sabah erkenden çıkarız..
- Ben kalmam kimsenin evinde, beni bırakın o zaman..
- Kal işte kızım adam mı yicez biz..
- Ne bok yersen ye ama ben kalmam sizde falan, beni bırakın siz
- oooo senin kaldığın yer tam ters istikamette, oraya gidene kadar.. kal işte sabah ben götürüm seni oraya.. işim var zaten orda..
- İstemiyorum yaa kalmak.. Taksi durağının orda bırak o zaman.. ben kendim giderim... hallaa hallaa.. ne kalcam sizin evde.. sende gel benle bunların evinde kalma kızım, annene madem benle olduğunu söyledin...
dedim lap arabayı durdurdu.. "şu sokaktan düz git caddeye çıkarsın ordan taksi geçer" dedi.. Beni öyle göt gibi bıraktılar.. Gecenin saat 3'ü.. cebimde nakit 10 YTL para var.. Benim gideceğim semte hayatta o paraya götürmez beni hiçbir taksi.. Kontorum yok.. ve hayatımda hiç görmediğim bi semtteyim.. götüm yusuf yusuf atıyo, telefon elimde polis imdatı heran aramak için.. diğer elimde de gözyaşartıcı spreyim ve parfüm şişem var.. (pekmezden allah razı olsun bana yaptığı e büyük iyilik o spreyi almaktı) o yolu yürüdüm, caddeye çıktım.. bindim taksiye, önce normal bi şekilde konuşuyodum ki adama dicem işte iş bankasının orda durun ben para çekcem falan diye. ben konuşmaya bi başladım, anam gözyaşlarım durmadı.. nasıl ağlıyorum, nasıl ağlıyorum... o kıza küfrediyorum, kendime küfrediyorum.. taksici de yazık beni teselli etmeye çalışıyo.. Bide attım öğrenciyim burda dedim... demesin eşşek kadar kızsın aklın basmıyomu diye.. kızı da öğrenciymiş, işte arkadaş seçimi dedi, allah belalarını versin bunların dedi, iyi yapmışsın inmekle dedi, gidip onların ağzını burnunu kırdırtmak var dedi.. Sonra "zaten öğrencisin boşuna ananın babanın yolladığı paraları harcama ben bırakırım gideceğin yere" diyince, adama acıdım, acıdım ama bi yandanda güvenmedim.. Yani ne bileyim bu kadar iyisi de beni bulması zor diye.. Bi baktım geçtiğimiz yere yakın bi yerlerde kuzenim yaşıyodu... dedim burda akrabam yaşıyo bi bakayım evde mi.. evdeyse hiç oraya gitmeyelim.. gittim aşağıdan çaldım kapıyı, diafondan duydum sesini.. taksiciyede 10 YTl yi verdim.. teşekkür minnet allah razı olsunları saydırdım.. gittim kuzenin evine... Ona da dedim, çekim için bu taraflardaydık.. anca bu saatte bitti.. eve gitmeyim bari sana geleyim dedim.. Az bozuldu ama napimm... Oda korkmuştur, aldım başıma belayı her fırsatta bu kız buraya dadanır diye.. yüzünde gördüm o ifadeyi yani..
..........

Neyse bu bana ders oldu.. Yıllar geçse de kimse değişmiyo.. Bütün suç benim zaten, kızın ne mal olduğunu biliyordum, herifleri gördüğüm anda kalkıp gidecektim bide gittim arabalarına bindim, nakit paramın olmadığını da, kontorumun olmadığını da biliyodum, ne bok yemeye risk aldım! hep bana bi bok olmaz diye hareket ediyorum ama bi gün bişi olcak bakalım anca o gün dank edecek...bide sabah arıyo beni sürtük.. "ayy PuCCa seni çok merak ettim ya ben, keşke gelseydin" Gelcem ben senin yanına beybi, sen hiç meraaakk etme.. o ağzına yüzüne yi bi sıçacam senin.. Bilseydim okuldayken daha çok pislik yapardım sana gerizekalı karı!

28.10.2008

Röportaj

heyoooo benle gene röp yaptılar :PpP

biliyorum, hissediyorum, görüyorum yakında New York Times gelcek benle söyleyişe...

işte burda bana bunu yaptılar

27.10.2008

Sarhoşken çıktı..

Umrunda değildi Juliet’in sonsuz aşk, O yüzden ölmek istememişti ya zaten..
manyak sarhoşum.. Ondan saçmalarsam diğersigün silerim artık :Ppp
Birzamanlar biri vardı, "seni hayatın boyunca hiçkimse sevmemiş" demişti.. sonra oda beni sevemedi...
Ben zaten deli dümbül gibi aşk istemedim.. Ben omzuna kafamı koyduğumda uykuya dalabileceğim güveneceğim adam istedim..
Yaşım büyüdükçe aşık olamıyorum.. 2 sene önce çıksaydı siğil karşıma, şuanda kapısında köpek gibi ağlıyodum.. Ama şimdi sikime bile takmıyorum.. Kendimi 30 yaşında düşünemiyorum valla.. artık adamları siker atarım heralde.. Tam bişeyler olacak diyorum mesela, saçma sapan çocukça hayallere kapılıyorum.. sonra gerçek suratıma çarpıyor..
"Hiçkimse beni gerçekten sevmeyecek.."
Eskiden benim hissettiğim gibi hissetiğine inanıp küçücük şeylere büyük anlamlar yüklüyordum.. Ama sonra bakıyordum ki, elimde kalan sadece kurduğum hayaller... O çok boktan bir his biliyo musun.. Karşındakininde senin gibi düşündüğünü zannedip, ikinizi ortak payda yapmaya çalışırken; herif kendini sadeleştirmişte senin haberi yok!
......
Seksi değilim demiştim ya ben, aslında istediğimde seksi oluyorum.. ama o lanet olası tombili yanaklarım yüzünden ne kadar uğraşırsam uğraşayım eninde sonunda pokemon kızı gibi muamele görüyorum.. Erkeklerin gözüne bakarken utanmıyorum mesela, dikiyorum gözbebeklerine kadar gözlerimi.. hiç kaçırmadan alt dudağımı ısırarak gülüyorum.. konuşurken elimle boynumu okşuyorum.. her cümlenin sonunda kaşlarımı kaldırarak, dudaklarımı büzüyorum.. ve yerli yersiz "demek öyle", "öyle diyosun yani" diyorum... Anlattıkları herşeyi ilk kez duyuyomuş gibi ayak yapıyorum, sürekli onları övecek kelimeleri serpiştiriyorum araya.. Bazen anlattıklarını şaşkınlıkla dinliyorum, gözlerimi sonuna kadar açıp karşımda robbie williams varmış gibi izliyorum.. Arabalardan bahsediyolarsa, "parketmeyi hala başaramıyorum ben yaa" bunun sonrasında gelen cümle mutlaka "yarın sana öğretirim ben" bu taktikle bütün erkekler çantada keklik... hepsi ama.. hiçbirinde tutukluk yapmadı daha.. Bi kere bile.. zaten bi kızın bi erkeği elde edememesini hiç anlamam.. abi adamlar sadece yemek, seks ve çalışmak için dünyaya gelmişler.. sen onlara yemeğini, seksini verdikten sonra herif senin için çalışacak zaten..
kafaları sadece bu üçüne odaklandığı için cümle içinde bu üçünü kuracaksın.. dudaklarını ısırırken, mantıyı ne güzel yaptığını anlatacaksın... ve yaptığı işi pohpohlayacaksın..
Ama işte bundan sonrasını başaramıyorum ben.. herifin gtünü kaldırıyorum, sonra o kalkık göte sinir oluyorum... O kim la bana böyle havalanıyo diye kızıyorum... o hayran dolu bakışlarım bi anda aşağalıyıcı oluyor, sürekli laf sokma, sidik yarışı içerisinde oluyorum... Devamlı iğneli sözler, kendimi yüksek görmeler, adama amele muamelesi yapmalar.. Mal oluyo herif tabii, sonra o kafamda yarattığım büyük aşk hikayesi yerini kavga dövüşe bırakıyor.. Bide ben çok pis aşağılarım.. kendim monaco prensesi olduğum için, kimseyi seviyemde görmem.. sanki çok matah bi özelliğim varmış gibi(!)
Artık bunu istemiyorum.. çok yoruyo bu beni... milletin bana hasta olması sikimde bile değil.. 10 kişi beni arzulayacağına bir kişi aşık olsun yeter bana.. Huzur istiyorum gerçektende aşık olmak istiyorum...
........
Bazen artık ölme vaktim gelmiş mi ne diyorum.... herşeyi yaşadım bitti işte.. Benden anne de olmaz.. kimi kandırıyorum ben.. Paranoyağın tekiyim çünkü.. Geçen gün otobüste oturan adamlardan biri ayakta durmaya çalışan küçük bi çocuğu kucağına almak istedi... Sanki sapığın elinden alırmış gibi adama bağırarak çocuğu kendi kucağıma aldım.. ben bu güvensizlikle o çocuğa nasıl annelik ederim.. Çok korkuyorum.. ya bende annem gibi olursam.. benziyorum zaten ona.. bencilim, yalancıyım, umursamazım, sorumsuzum... İşe yaramaz kaltağın tekiyim..
Kaltak demişken saçlarımı sarı yapcam.. kuaförün birine gittim hayvan bana 350 ytl alırım dedi.. bi avuç saçım ya var ya yok zaten... bide çatır çatır yakacak.. ama işte renk garantisini tek orası veriyomuş.. yani öyle dediler.. 350 ne demek lan, kafa derimi yeniden yaptırırım yeminle ona.. istanbulda gerçektende sarıyı iyi tutturan bi kuaför varsa bana maille ulaşın bi olmaz mı...
PS: Bacaklarımı adalete sokmuştum ya, geri çıkardım bok içinde kalmış.. şimdi yürüdüğüm her yerde bok kokuyo..

24.10.2008

...

Türkiye Hukuk sistemi sana bacağım girsin..
zevk aldın mı?
aldıysan kapada bacağımı üşümesin...

23.10.2008

Facebook kırıklığı

Dün akşam Facebooktan biri beni eklemiş, bide mesaj atmış.. "Naber güzellik, uzun zaman oldu. Umarım iyisindir." Kimmiş lan bu dedim, resimlerine bi baktım.. ooffff ooffff diyorum sadece.. Anam yeme de yanında yat herifin.. Böyle havuz başında sermiş kaslarını ortaya.. sırtını göstermiş birde.. Burnu, kaşı gözü elle çizilmiş gibi...
Lan ben böyle bir bebeyi tanısam, bırakır mıyım hiç! Tanımadığım bariz belli.. Karşılaşmış bile olsak asla affetmem, yerim yutarım ben bu oğlanı.. Soğuk soğuk terler döküyorum çocuğun fotolara bakarken... Fake mi lan bu dedim, yorumları falan okudum..
"kujummm, sen beni ihmal et taaamm mı, git gejjj"
"kanks yaa harikasın burda"
"a.q evladı, nerden buldun şerefsiz o gömleği"
"aafsfsafsfsa =) çok cicisin"
"elinde ne var senin lan göt! sütten başka bi bok içmezsin"
atışmalar falan, gerizekalıca kız yazıları, şiirler, küfürler.. fake olmadığını anladım.. Arabası da var onu da anladım.. Alışveriş merkezlerinde kışın gezerken ellerinde montları olmayan çocukları keserdik.. çünkü onların arabası vardır... montlarını arabalarına koyup çıkarlar.. bu da belli tiki bebeleriden, nedense bunlar alışveriş merkezlerinde resim çektirmeye bayılıyolar... Birde mağazanın ışıkları gözlerini rahatsız ediyor olmalı ki, hep güneş gözlüğü takıp çektiriyolar fotolarını... iki üç tane uzaktan var, mont falan yok.. zaten arabanın içinde de var resmi.. garantilemek için ona da baktım yani.. İtalyada falan fotoları var birde.. belli ki çok geziyor... Off tam benlik... İzmir Ekonomi mezunuda.. Bu kadar yakışıklı herif mal mı ne? beni tanıyomuş ayağı yapıyo!!!
............
Hemen çocuğu damatlıkla hayal etmeye başladım.. Sonra sadece pijama altıyla, bana kahvaltı hazırlarken.. Ben onun gömleğini giymişim öyle evin için koşturup duruyoruz.. 1 sene sonra hemen çocuk yapıyoruz, çocuklar babalarına benzesin ama mümkünse :PpP
Beni aldatır ama bu... O yüzden eve sandalyeye bağlayıp, günyüzü göstermesem mi acaba? öyle hayallere dalmışken çocuğa mesaj attım.. "özür dilerim büyük eşşeklik ediyorum ama tanıyamadım" bende ki kaltaklığa bak.. az ağır ol dimi.. bilgisayarın başında 4 gözle bekliyorum.. ne cevap yazcak diye.. klasik olan "bende sizi tanımıyorum ama tanışırız" yazarsa bile kabulum.. hemen tel numaramı yazcam "burdan olmaz beybi, en yakın zamanda yüzyüze tanışalım" ne derece abazan bi kız olduğumu göstercem.. Tabi ki öyle bir şey yapmıcam da.. Allah biliyo içimden geçenleri işte..
Bi yandan da düşünüyorum, "abi ne şanslıyım yaa, siğilden ayrılalı ne kadar oldu daha, onun 5 üst modelini buldum.. üstelik facebooktan, ben hiç internetten bulmamıştım ama, bu internetten sayılmaz, melek bu melek.. Allah bunu bana zor günleri atlatim diye yolladı.. Teşekkür ederim allaaam seni çok seviyorum.."
Aradan bi yarım saat geçti cevap yok... Burda kuduruyorum ben ama, bi mesaj geliyo ondan diye hevesle bi açıyorum "PuCCa msnde beni engelledin mi? seninle konuşmam gerekenler var"
bi siktir git yaa.. bi mesaj daha geliyor.. kalbim duracak şekilde açıyorum, "PuCCa lan xxxin fotosuna bak ahahahahahah koptum allaamaa" digital ortamda bile dedikodu yapıyor, terbiyesiz! işim gücüm var benim burda.. beni boşuna heveslendiriyor..
Bi mesaj daha.. mause titiriyor elimde.. kolay mı evimin direği, çocuklarımın babasından mesaj geldi.. o ay gibi suratı kenarda parlıyo, resmine bakmayı kesip, mesajı okuyorum...
"İşin aslı profil fotonu başarılı, diğer fotoğraflarına baktım tırt"
5 dakika mal gibi kaldım ekrana bakarak... Ben onunla evlenme hayalleri kurayım, çocuklarıma baba yapayım, elin puştu bana gelsin tırt desin! sensin lan tırt hayvanoğluhayvan!!! göt suratlı nolacak.. Kıronun tekiydi zaten.. Arabasının önünde fotoğraf çektiren iğrenç yaratık.. keko.. Allah belasını versin onun.. tırtmış.. oluumm o yanında gezdirdiğin beyinsiz hatunlardan mı sandın beni haaa!! tırtmış!!! facebooktan kız yapmaya çalışan embesilin biriydi zaten.. donumda sallarım ben be seni!!! baba parasıyla gezip tozan adama ihtiyacım yok zaten benim...
o kadar çok sinirlendim ki!!! bi süre hanfendiliğimi bozmayarak bişi yazmadım.. gittim bi bardak su içtim.. sonra geldim oturdum.. sinirim biraz geçti.. açtım mesaj bölümünü..
"senin ağzına sıçarım ben sikik! anandır tırt göt herif"
yazdım sonra da engeli bastım.. biliyorum yanlış bi hareket ama olsun içimde kalmadı..

Anladımki erkek sanalda da reelde de aynı.. Yüzeysel bakınca sana kapılıyor, biraz detaya indiğinde kaçıyor.. yani gösterirken iyi, verdikten sonra topuk!!!
Kadında aynı... Ortada fol yok yumurta yokken hayallere dalıyor.. Karşısındakini mükemmel erkek kalıbına sokuyor.. hayalleri yıkılnca o mükemmel erkek oluyor; karaktersizin, puştun teki...

20.10.2008

Geçmiş zaman olur ki

Üniversiteye ilk giriş amacım konservatuar okumaktı.. Ya konservatuar olacak ya hiçbirşey diyordum.. İlk sene bir defa bile deneme sınavına girmeden sınava girdim.. Benim zekam biraz garip.. Yani zeki bir kız olarak görmedim hiç kendimi.. Lise boyunca hep ilk dönem 9 zayıfım olur.. ikinci dönem teşekkür alırdım.. hayatımda hiç ödev yapmadım, defter tutmadım... Çarpım tablosunu 5 lerden sonra hala ezberleyemiyorum.. ama tiyatro metinlerini bir defa okumam yeter.. matematiğim çok zayıf olduğu halde o havuz problemlerini, yaş problemlerini kağıt kalem olmadan kafamdan 3 dk da çözebiliyorum...

öyle boş beleş girdiğim sınavdan Tarih ve coğrafya bölümlerini tutturacak puan almıştım ama umrumda olmadı, kalktım gittim mimar sinanın sınavına girmeye.. kendime nasıl güveniyorum anlatamam ama.. bendeki oyunculuk yeteneği hiç kimsede yok.. haldun dormen falan bok yemiş benim yanımda öyle bir göt kalkıklığı bende... Kazanmama gibi bir ihtimalim bile yok.. hedefim belli, mimar sinandan sonra yurt dışında oyunculuk eğitimi alıp.. kendimi orda ispatlıycam.. Türkiye'de falan kendimi harcayamam.. herkes kazanacam gözüyle bakıyor bana.. Girdim sınava sonuçlar bi geldi..
Yedeklere bile almadı puştlar beni..
Bütün kendime güvenim bitti benim.. ben hiçbirşeydim zavallıydım.. oyunculuk yoktu bende.. bittim orda.. 1 sene kendime gelemedim.. O sene dersaneye gittim.. daha doğrusu gitmedim.. sevgilim vardı, alt komşumuzdu.. onun uğruna okul değiştirmiştim.. çok aşıktım ona... Yani aslında çok sevmezdim önceleri... Ne zaman boşluğa düşsem hemen bunda yaralarımı sarardım.. Beni hiç yadırgamazdı, suçlamazdı, eleştirmezdi, değiştirmeye çalışmazdı.. tarzı olmadığı halde hello kittyli tokalarımı bile severdi... Mimar Sinan'ı kazanamayınca o kadar pis depresyona girmiştim ki, bu çocuğun yanında kendimi rahat hissediyodum sadece.. ona bu sayede sadık kalıp aşık olmuştum...
......

sahilde ot içerdi gitarıyla şarkı söylerdi ben ona boyoz alıp hayran hayran onu izlerdim.. Oda sınavlara hazırlanıyordu.. Bide beni kandırmıştı salak, kokain içip ders çalıştığında herşey kafasına daha çok giriyo diye.. kendini kurt cobain sanıyodu.. bende inanıyodum.. sürekli kavga ediyoduk, benden ayrılıp habire başka kızlarla yiyişiyodu.. ama hep affediyodum.. ben aşık olduğumda böyle salak oluyodum işte..
- PuCCa bak fasulyem, belli ihtiyaçlarım var benim.. bunları karşılamam lazım.. onlar sadece et benim için.. ama sen öyle misin.. sana aşık olduğum için sana dokunmuyorum ben...
O sene ben baya iyi bir puan aldım.. bu barajı bile geçemedi.. "sen üniversiteye gidersen bu ilişki biter. Bu yıl dersane paralarımız alalım sırt çantalarımızla dünyayı dolaşalım. bu kurulu düzenin parçası olmayalım. bizi de koyun yapmalarına izin vermeyelim. Ben gittiğimiz ülkelerde şarkı söyleyip seni asla aç bırakmam. Ya benimle gel, yada bu emperyalist düzenin sefil koyunlarından biri ol." Ben hiç düşünmeden.. "evet bebeyimmm seninle dünya turuna çıkacağım.." diyerek gitmedim üniversiteye.. Zaten ne okumak istediğimi de bilmiyordum.. Yani Tarih okuyup ne olacaktım ki.. İçimde hala Oyuncu olma isteği vardı.. ama küsmüştüm işte onu da olamazdım.. o yaz planımızı yaptık biz.. eylülde evden kaçıp gideceğiz.. O annesinin altınlarını çalacak, bende dersaneye yeniden yazılıyorum diye babamın parasını alacağım.. heycandan ölüyorum ama..
.......
saçları omuzlarına dökülürdü, yağlıydı.. ortadan ikiye ayırırdı.. kaptan mağra adamı gibi bütün sıfatını kapardı o saçları.. Bebek gibi güzel bir yüzü vardı.. Gözleri elaydı, içerisinde yeşil çakıl taşları gibi parçalar vardı.. Dişleri çok güzeldi, güldüğü zaman bütün yağlarım erir giderdi... kotu yırtık pırtıktı.. parası da vardı aslında baya.. ama eline geçen bütün parayı uyuşturucuya yatırırdı.. her zaman takıldığımız bir yer vardı.. Orda sabahlardık, sessiz sinama oynardık.. taki o sızana kadar.. Ben çok içmezdim o zamanlar.. Hatta hiç içmezdim.. zaten ayık halim sarhoş gibiydi çünkü... elini yanaklarıma götürüp
I'm so excited. I can't wait to meet you there.
And I don't care. I'm so horny. But that's ok. My will is good...
şarkısını mırıldanırdı.. hala ne zaman bu şarkıyı duysam tüylerim diken diken olur..
Arkadaşlarımdan hiç kimse onu sevmezdi.. hatta nefret ederlerdi.. "bu bitlinin teki, PuCCa kendine gel bu oğlan pisliğin teki, uyuşturucu parası için seni bile satar bu, iğrenç biri bu..." ben biraz daha hanım hanımcık kalırdım yanında.. zaten korn başımı çok ağrıtıyodu.. evde gizli gizli sezen aksu dinlerdim..
Bizim kaçma planımızdan sadece kankamın haberi vardı.. beni yolumdan döndürmek için canla başla çalışıyodu.. Ama yok aşktan resmen gözüm dönmüştü benim.. Çok yalancıydı, bi kere sırf beni düzmek için intihar edelim geyiğini bile yapmıştı... Onun gitarını satıp, kendime çizme almıştım.. bi kere de ama onda sonuna kadar haklıydım.. Boktan bi barda çalıyolardı bunlar... ön tarafta bi kız grubu oturuyo.. bu paso kızlara bakarak çalıyo, ama nasıl kurlaşmalar, kızlardan bi tanesi de buna paso bakıyo.. o saçlarını falan arkaya attırıyo.. bi havalar bi kendinden geçmeler.. kıskançlıktan gözüm döndü orda.. onun kafasına doğru votka bardağını attım.. sonrada gittim kızlara saldırdım "siktirin gidin orospular" diye... bizi bardan kovmuşlardı..
Neyse işte ağustos sonlarına doğru bizim kaçış zamanı yaklaştıkça, kankam beni ikna edemiyo diye çocuğu ikna etmeye karar vermişti.. sürekli onunla konuşmaya gidiyodu yapmayın etmeyin falan diye..
Birgün öğlen sıcağı daha tepedeyken, zil zurna sarhoş bizim eve geldi bu kız.. Eve öyle giderse annesi ebesini siker.. kahve yaptım ayıltmaya çalıştım.. sonra bu ağlamaya başladı
- PuCCa ben seninkiyle yattım... nasıl oldu bilmiyorum ama oldu işte..
beynimden vuruldum lan o an.. hemen aklıma ikiside sarhoştu falan demekki yeni yapmışlar.. bin tane şey düşünüyorum.. ilk nasıl başladı, neden başladı.. Neden yani, buna mı aşık oldu. nasıl aşık oldu.. neden, neden, yani neden ki...
- geçen hafta sizden çıktıktan sonra seni götürmesin diye onunla konuşmaya gittim.. kafası güzeldi, nasıl oldu bilmiyorum... Sonra bütün hafta boyunca hergün devam etti bu olay...
1 hafta düzüşmüşler, en kötü şey sanırım aptal yerine konmak.. hiçbişey demedim.. ayıltmak için uğraştım kızı.. sonra evine gitti.. 1 ay evden hiç dışarı çıkmadım..
intihar ettim.. üstelik vitamin haplarıyla ettim.. napim evde sadeceo haplardan vardı... sonra pişman oldum şekerli su içtim, allah seviyomuş demekki beni bi bok olmadı.. Çok ağladım, sesim yeri göğü inletecek kadar bönüre bönüre ağladım.. hayat benim için bitmişti.. önce oyunculuk hayellerim bitmişti, sonra sevdiğim adam gitmişti.. bende olan neyi var neyi yoksa balkondan aşağıya attım.. hiçkimseyle tek kelime konuşmadım.. Yüzünü bile görmek istemiyordum, ne onun nede o orospu arkadaşımın.. kendimi çirkin, uğursuz, sevilmeye layık biri değil gibi görmeye başladım.. son bir sene boyunca ona o kadar çok güveniyordum ki.. Ailem beni sevmiyordu, sevdiğim çocuk bir ucube olduğu halde o bile beni sevmiyordu.. artık hiç kimsem kalmamıştı.. Sürekli uyuyordum.. telefonumu parçalayıp atmıştım.. dişlerimi bile fırçalamıyordum.. evde oturup sadece yemek yiyordum..
ek kontenjanla bi yeri kazanıp gittim hemen İzmir'den.. ancak öyle kurtulurdum bu aşktan diye düşündüm... Kurtuldum da.. Aldığım kiloları vermekte biraz zorlandım sadece...
.....
Sonra bu çocuk evlenip gitti Kanada'ya. Hiç bırakmadı peşimi ama.. Hatta düğün günü bile aradı beni.. O evlendiği gün bende gittim başkasıyla çıkmaya başladım.. sırf inat uğruna şaşı, göbekli kıronun biriyle birlikte oldum.. hani tam tersi olsun diye.. sonra o kıro ağzıma yüzüme sıçtı.. o ayrı mevzu zaten...
Sonra boşandı bu, bir tane kızı oldu.. gitti o kankamla nişanlandı... sonra ben PuCCayı seviyomuşum diye gitti bozdu nişanı.. sonra karşı komşumuzun kızıyla birlikte olmaya başladı.. arada bir görüyorum mahallede de kafama sıçayım diyorum.... Bütün mahalleyle birlikte oldu ama bi benle yatamadı salak! en azından kendimi böyle avuttayım bari dedim :ppP

Ayrılık saçmalamaları

Dün sabah siğilden mesaj geldi... "arabanda deri ceketim kaldı, onu bana gönder" Gönder..! birde emretmiş beyfendi.. arkadaşının sevgilisi bizim eve yakın bi yerde oturuyo, gittim bıraktım ceketi o kıza... akşama doğru bi mesaj daha geldi "sende olan cdleri yolla, bilgisayara format attım hepsi silindi" Yolla..! allam beni sinir etti gerizekalı, yolla ne lan!!! yollamıcam cdlerini falan.. umrumda değil valla.. boktan cdlerini atar gene de gidip ona vermem!
Gece kızlarla dışarı çıktık, bi baktım gittiğimizde yerde bu karşımda dikiliyor..
- iyi ki ayrılmışız, yoksa nasıl sürtecektin sokaklarda?
- deli misin nesin lan.. bas git şurdan
- artık vicdanın sızlamadan millete mavi boncuk dağıtabilirsin. ben yokum
- offf be siğil... defolup gidersen boncukları saçacam ama götümden ayrılmazsan bi bok yapamam..
çekti gitti sonra.. sanki beni pavyondan kurtardı dangalak.. hayır anlamadığım şey bizim aramızda hiçbir zaman gezmem tozmam sorun olmamıştı ki.. sorun içip içmememdi.. yani bi anda ben hergece eğlenen sokak kızı gibi birşey oldum.. oda beni bu yoldan döndürmek isteyen bebe!! Neden bi anda bu şekilde tavır aldı ki anlamadım.. Daha önce böyle bir problemimiz yoktu da ayrıldıktan sonra mı dank etti benim eğlence düşkünü bi hatun olduğum... 2 saat boyunca yemin ederim abartmıyorum 40 tane mesaj yolladı... mesajların hepsi hakaret dolu...
"sen pisliğin biriymişsin bugün gerçek yüzünü öğrendim", "herkes senin ne mal olduğunu bana söylemişti", "sana benim şehrimden uzak dur demiştim, defol git pisliklerini başka yerde yap"
hepsi bunun gibi mesajlar... kafası manyak iyi bariz belli, ama anlamıyorum yaa,çıktığımız süre boyunca bizim hiç böyle bir sorunumuz olmadığı halde neden şimdi sanki sadece problem buymuş gibi davranıyor ki... kafam allak bullak oldu yani, hayır birde adam zaten müzisyen paso gece dışarda niye bunu bu şekilde abartıyor ki... zehir etti bana bütün geceyi gerizekalı..
....
Çıkarken bir baktım, çıkış kapısının ordaki banklarda oturmuş, bekliyor öyle.. hiçbir şey söylemeden çekip gittim.. ama içim cız etti, arkama döndüm baktım, öylece bakıyo arkamdan.. yanımdakilere dedim siz gidin taksiye doğru ben geliyorum diye... önüne doğru çömelip, dizlerine kollarımı dayadım..
- Benden ayrılmak isteyen sendin Siğil.. ne oldu şimdi, neden böyle davranıyosun...
- en azından üzülürsün diye düşünmüştüm, değişirsin beni kaybedince belki dedim.. belki..
- Ya neden değiştirmek istiyordun ki, madem değiştirmek istiyordun, karşıma geçip bunu söyleseydin ya.. kız gibi konuşmamız lazım konuşmamız lazım diye vikliyeceğini bana bunları anlatsaydın...
- yüzünde zerre kadar üzgünlük belirtisi yok...
- neden üzüleyim ki.. yaşadık, eğlendik, bitti.. zaten bitecekti...
- sende haklısın neden üzüleceksin ki..
- yaa o anlamda demedim, yani senle yaşadığım kötü şeyler miydi ki şapşal insan.. sen hayatıma giren en güzel şeydin, ben senden o kadar çok şey öğrendim ki.. belki çok kısa sürdü ama, inan bana ben hiçkimseye bu kadar aşık olmamıştım..
- O kadar çok aşık olduğun için ayrılığı kutlamaya geldin değil mi..
- Günlerdir evde o kadar çok ağlıyordum ki.. yemin ederim ağzıma tek lokma koyamıyordum.. telefonum elimde bana bir mesaj at diye sabahlıyordum.. artık ağlamaktan gözyaşı kalmamıştı yemin ederim.. kızlar artık kendine gel diye zorla çıkarttılar.. benim evdeki hallerimi bir görseydin oturur yemin ederim sen bana ağlardın.
- madem bir mesaj bekliyordun neden sildin msnnimi... sana mesaj attığımda neden beni aşağıladın hep..
- napabilirim siğil, benden ayrılmıştın gururum kırıldı tabii bende üste çıkmalıydım değil mi..
- özür dilerim PuCCa, ben sadece değiş diye yapmıştım..
- Neyse boşver belki de en iyisi budur.. Siğil bak birbirimize karşı ne saygıız vardı ne başka birşeyimiz.. yani mesafesinden tut, senin beni değiştirme çaban.. olmayacaktı zaten.. Boşverelim yani bırak yakın arkadaşım olarak kal.. bu şekilde birbirimizden nefret edeceğimize...
dedim, elinden tutup ayağa kaldırdım.. sonrada yanağını tutup, "hadii gül ama, bak yapma böyle" dedim.. bi anda tuttu çekti beni kendine sarıldı.. önce ellerimi sarmadım.. o boynumu koparacak gibi tutuyordu biraz yavaş olsun diye şöyle pohpohladım sırtını...
- Hadi Siğil eve git artık... çok sarhoşsun hadi canım...
- beni bıraksana eve.. arkadaşlar gitti...
- bırakamam arabayla gelmedim.. bin taksiye git sen hadi..
Manyağa bak lan, beni bıraksana diyor bide eve.. biz gönlü olsun diye duymak istediği lafları söyleyip duruyoruz, herif kolumuzu istiyo bide.. ona kurduğum cümlelerin hepsini liseden beri aşık olduğum her herife söyledim.. hepsinde de işe yaradı.. yumuşuyorlar hemen.. sabah sadece günaydın diye mesaj atmış..
aslında yazdığı o salak saçma mesajları görünce, onun daha çok canını yakmak için, "3 gün takıldık diye ne sandın lan, karı gibi mızırdanma, başkasına aşık oldum" falan diyecektim ama.. öyle melül melül bakınca istediğini vereyim dedim... duymak istediği şeyler buydu.. beni sevdiğine de zerre kadar inanmıyorum, seven adam beni eve bırak dermi ya.. gerizekalı..
onda da bende ki gibi işte, herkeste bir derin yara bırakmak isteği...

16.10.2008

Zayıf nokta

"Napıyorsun, ne zaman gideceksin" Siğilden mesaj geldi hiç cevap yazmadım.. 15 dakika sonra gene bir mesaj, "bişeye ihtiyacın olursa ben burdayım" gene cevap yazmadım..
bişeye ihtiyacım olursaymış... Paran bile yok, ne ihtiyacımı karşılayacaksan!!! İt gibi mesaj atarsın işte böyle siğil efendi.. sonra bi mesaj daha, "seni çok özledim" aslında cevap yazacaktım, sen git eski sevgilini özle falan diye ama şimdi boşuna kavga gürültü çıkarıp kıza prim vermeyeyim dedim.. canım çok sıkılıyodu aradım bende siğili.. açtım bilgisayardan petek dinçözün şarkısını, hiç telefonu kulağıma götürmeden dinlettim ona bi yandan da ben bağıra bağıra söyledim...
"sana verdiğim tavizlerin yarısını kendime verseydimmmm, hiiç bi derdim kalmazdı benim, senin kadar kendimi sevseydim...hasta ettin sen beni hasta..... hasta olan sendin aslında..... yeni reçeteme seni yazmadı doktor.... kullanma onu diyor bir daha asla....." sonra kapattım telefonu suratına... pat hemen bi mesaj daha.. yalnız aramıyo kontoru biter diye gerizekalı!!!
"Sen gene sarhoşsun, gene dışardasın, gene alemlerdesin.. Bıraktığım gibisin.. iyi olduğunu bilmek güzel.. sana iyi eğlenceler."
"yooo gayette evimdeyim, kola cipsle de sarhoş olmadım.. petek dinçözü dinlettim sana çünkü senin müzik kaliten onunla aynı değerde.. sana değerini verdim yani.."
anaammm bir sinirlendi... bu kadar sinirli görmemiştim çocuğu.. aradı neler neler söyledi.. işte ben cahilmişim, müzikle ilgili konuşmak benim ne haddimmeymiş, beynim almazmış onun yaptığı müzikleri, ben kimmişim onu eleştirirmişim, o isteseymiş yurt dışına bile açılırmış ama istediği kaliteymiş, benim zekam buna yetmezmiş, mal gelmişim mal gidecekmişim, müzik dinlemek zeka işiymiş, hiç kimse onun yaptığı işle dalga geçemezmiş, tapmam gerekirmiş onun müziklerine, herkes onunla çalmak için götünü yırtıyomuş. bla bla blaa...
bir ton konuştu en sonunda kapatırken sadece "amaaann ha petek ha sen, ikiniz de aynısınız, bide göbek atsan tam olacak" dedim kapadım...
yaptıkları müziklerde pink floyd, radiohead'den çalıyolar... aslında hiç bu kadar sinirleneceği aklıma gelmemişti.. dalga geçmek için dinletmiştim.. işini bu kadar çok sevdiğini bile bilmiyodum.. babasıyla yatsam bu kadar hakaret yemezdim sanırım.. çomağı karınca deliğine sokmak hoşuma gitti...
"no surprise şarkısını çalamıyosun bile, içine sıçıyosun resmen.. bide yurt dışına açılacakmışsın pehh.. ben olsam sana pavyonda bile iş vermem"
bu gene aradı, bu kez evinden aradı ama kontoru bitmiş heraldeki... "sen kimsin de beni eleştiriyosun, sen serdar ortaç dinlerken ben müziğin peygamberiydim, bu işte bir numarayım senin bunu anlaman için adam gibi insanları dinlemen gerekir, insanlar bana tapıyor sen ise git o ucuz şarkılara tap, sen kimsin haa sen kimsin!!!!! no suprise şarkısını ben götümle bile çalabilirim anlıyo musun haa anlıyo musun... piyasa şarkıcısı değilim ben, o götlerini yaladığın ucuz heriflerden değilim ben, kaliteyim ben kaliteeeee" dedi kapattı...
en zayıf noktasının bu olduğunu nasıl farkedememişim ki ben.. hiç bu kadar sinirli görmemiştim çocuğu.. göt yalamak ne demek lan.. kaliteymiş. bu nasıl bir ego!!! tıngır mıngır çalıyosun işte... Benden nefret ediyor şu anda.. içinde bana karşı azıcık bişey kalmadığına eminim...
Afferin PuCCa sana, bunu da elinden kaçırdın.. bok gibi kaldın gene.. 2 dk eğleneceksin diye herşeye sıçıp sıvıyorum.. şimdi bir daha hayatta aramaz beni siğil... Eğer ararsa ya salak yada cidden seviyo beni..
..............
Aslında birazcık pişman oldum.. yani ne bileyim.. artık kaç yaşına geldim, hala dalga dümen peşindeyim.. normal insanlar gibi ayrılmayı beceremiyorum.. Eğer onu istemiyosan, telefonunu açmazsın, istiyosan azcık naz yapıp kalkar gidersin.. petek dinçöz dinletmek ne yaa!!! 2-3 sene sonra karşılaştığımızda beni bu şekilde anacak.. diğerleri gibi... sevgililerim yıllar sonra beni gördüklerinde benim için söyleyecekleri cümleler...
"yaa pucca bu hani sana anlatmıştım ya evi yakan piskopat",
"pucca kaltağın teki... beni başkası için bıraktı"
"bu kıza ben 3 dk gitarımı emanet ettim, gidip satıp kendisine çizme almış"
"arkadaşlarımı dağın ortasına bırakmıştı manyak"
"meme uclarına bant yapıştırıyodu"
"buz devri izlerken ağlayan salağın teki be o kız"
"boş senetlere imza atıp duruyodu, bütün borçlarını ben ödedim onun"
"bana sahte para kakalamıştı, karakolluk oldum"
"arabama çizerek 'seni siksin abdullah amcam' yazmıştı"
"hayatımın içine sıçtı, sinir hastası oldum onun yüzünden"
"kavga ederken evin camlarını aşşağıya indirdi, sonrada o camların parasını bana ödetti"
"motosikletle giderken kafama taş atmıştı"
"1 dakkasıyla 1 dakkası birbirine uymaz, ne dediğini bilmez, şuursuz bir hatun o, ciddiye almaya değmez yani"
beni hep böyle hatırlayacaklar... hiçbirinin aklında şevkatli, güleryüzlü, neşeli, onları gülümseten, deli dolu, aşık bir kız olarak kalmayacağım da.. hepsi beni piskopat salak gibi hatırlayacak.. çünkü neden, ayrılma noktasına geldiğim an saçmalıyorum.. adam elimden gitmesin diye o panikle aklıma gelen bütün saçmalıkları yapıyorum...

O değilde Siğil cidden ünlü olursa deli koyar bana!!!

15.10.2008

Terkedildim

Beni kesin bu işten atacaklar... Çanakkale'den babam bypas oluyo diye İzmir'e döndüm.. Dönme sebebim ise rüyamda siğili, o orospu eski kız arkadaşıyla yatakta görmem oldu!!! Rüyalarıma saçma sapan anlamlar yükleyen embesil bir kızım kabul ediyorum ama abi öyle bir yiyişiyolardı ki hiç rüya gibi durmuyodu.. Gittiğim gece dışarı çıktık.. Zaten giderken kimseyle de vedalaşmadığım için bi nevi 'hadi bana hoşçakal diyin' diye arkadaşlarımı da çağırdım.. Onu dinlemeye gittik.. Sonra bizimkiler sıkıldı başka yere gittik, siğilde yanımıza arkadaşını korumamız olarak verdi..
Dinlemeye gittiğimiz grubun elektro gitarcısı da benle çok önceden tanışmak istemişti.. Yok mok demiştik başımızdan atmıştık.. Sonra bi daha bi daha derken, çocuğa 'benden sana yar olmaz selam kelam edelim' diye anlaşmıştık... O gece gene geldi yanımıza, bende hiç içmemiştim gayet mantıklı bi şekilde çocukla konuşuyodum.. Siğilin yanımıza koruma olarak verdiği çocuk çekti köşeye bebeyi ona bişeyler söyledi.. 10 dakika sonra siğil geldi oraya.. çekti kolumdan beni dışarı çıkardı..
- Bundan sonra benim olmadığım yere gitmeyeceksin PuCCa...
- ne oldu be..
- köpek gibi sahneye bakıyosun, sana defalarca söyledim o sıçtıımın bakışlarını yapma diye..
- gerizekalı mısın nesin nereye bakacam başka, sahneye bakmazsam başkalarına mı bakayım bende sana defalarca bunu söyledim...
- öküz gibi bakıyosun PuCCa insanlara öküz.. direk hedefe kitleniyomuşsun gibi
- öküz sensin terbiyesiz!!! ben kimseye kitlenmiyorumm
- seni ilk gördüğümde bana öyle bakıyodun ki yiyecek gibi bu kız kesin bana verecek dedim.. ondan senle tanışmaya geldim.. bu gelen orospu çocukları neden geliyo sanıyosun haa???
- defol git ya senle uğraşamıcam.. sen sapıksın diye millette mi sapık sanıyosun...
- PuCCa beni sinir etmee!!!! istemiyorum dedim o kadar... o şekilde birine baktığını bir daha görürsem o sıçtığımın gözlerini yerlerinden çıkartacam
- bi siktir git yaa, sen kimin gözlerine sıçtımın diyosun!!! sırf seni görmek için buraya geliyorum senin bana söylediğin laflara bak.. bundan sonra suratını görmek istemiyorum!!!
dedim ve arkadaşlarımı alıp başka yere gittim... telefonumu kapadım köpek gibi içtim içtim içtim.. gittim arkadaşın evinde msnimi açıp yüzünü hiç görmediğim çocuğun birine asıldım.. hataa ondan hoşlandığımı bile ciddi ciddi düşündüm... gidip kızlara anlatmışım, kalbim ağzımda atıyo ben çok aşığım bile demişim... sabah kalktığımda yine heryanım kusmuk içindeydi... ve allahtan çocuk beni çok ciddiye almamıştı...
...
Telefonumu açtım beni 35 kez aramış, mesaj atmış sadece "Nerdesin, bunu alınca beni ara" gibisinden.. gece arkadaşımı aramış zaten onun evinde olduğumu öğrenmiş.. Hiç aramadım, aradığında da açmadım telefonumu.. Konuşmak da istemiyordum çünkü.. adam bana öküz bakışlı dedi, seni ilk gördüğümde götürmek istiyodum dedi, herkese yiyecek gibi bakıyosun dedi... mal yaa!!! ben kimseye yiyecek gibi falan bakmıyorum... çekici bi yanım varsa benim suçum ne... ufff çekici bi yanım falan yok, yalan söyledim ama genede gel beni götür yatağa gibi bakmıyorum yaa!!! hem şirin bi kızdım hani şirin kızlar o bakışı nasıl yapabilir ki????
Sonra arkadaşlarla bi daha çıktık dışarı, bu geldi oturduğumuz yere, biz başka masaya geçtik konuşmak için, baya konuştuk konuştuk...
- Adamın biri gelip, bilmem kim senin sevgiline sarkıyor diyince delirdim.. PuCCa burda bir düzenim var benim.. Sende bu düzenimin içindesin.. Benim olmadığım yerde senin anılmanı istemiyorum sadece..
- bana resmen neler söyledin ama....
- dediklerim sanki çok umrundaymış gibi davranma, kalktın bu akşam bir daha dışarı çıktın..
- napacaktım siğil beni arasın bana hakaret etsin diye mi bekliyecektim.. beni ilk gördüğünde düşündüğün şeye bak yaa, buna rağmen hala sözlerinden iyi şeyler mi çıkartacaktım allasen???
- Bana sahneyken bakarken öyle düşünmüştüm, erkeğim ben tabii öyle düşüneceğim.. Ama sonra senle konuştuktan sonra gördüğüm en saf insan olduğuna karar verdim.. Çok beyazdın ve ben bu kızı üzmek istemiyorum diye kendimi senden uzak tuttum.. olmadı başaramadım..,
- ya bırak yaa... bunu sonrasında ne gelecek ben sana layık değilim mi??
- PuCCa dün senden bişey rica ettim ve sen beni orda öylece bırakıp gitmeyi tercih ettin.. ben bütün gün kendi kendimi yedim ama sen arkadaşlarınla gezip tozmayı seçtin..
- Bana neler dediğini hatırlamıyo musun ya sen...
- Bak PuCCa, şu anda çekip gitsem sen bunu takmayacaksın.. seninle ilk tanıştığımız anda ben yanılmıştım.. sen ne safsın ne beyaz.. bir ipte iki cambaz oynamaz PuCCa.... şimdi kendimi senden uzak tutuyorum çünkü ben sana değil, sen bana acı çektireceksin... Ben senin boş vakit oyuncağın olmaktan artık sıkıldım..
- yani siğil ayrılıyor muyuz..
- Evet.. İstediğin bu değil miydi işte.. artık arkadaşlarınla doyasıya eğlenip içebilirsin.. telefonunu da kapatmana gerek yok artık seni aramayacağım çünkü..
- benim istediğim ayrılmak olsaydı zaten senden ayrılırdım..
- benden daha iyisini bulana kadar ayrılmayacaktın.. şimdi gönül rahatlıyla benden daha iyisini arayabilirsin.. Mümkünse bunu benim şehrimde yapma ama.. 10 milyonluk şehirde şansını dene...
....
Ohaa yaa!!! gerizekalıya bak benden ayrıldı.. ben onu rüyamda başkasıyla yiyişti diye gördüğüm için geldim buraya.. adamın bana yaptığına bak!!! Onu sevmiyorum, sevmiyosam neden kalkıp geldim.. ve neden bu ayrılık bu kadar koydu bana... acayip koydu lan öyle böyle değil.. Sevmiyodum hani ben bunu.. sevmiyorum ama yani benden böyle ayrılmaması lazımdı.. şimdi o arkadaşıyla görüşmeye başlayacak off yaa... Acaba ben bunu o eski sevgilisiyle görüştürmüyorum diye mi ayrıldı benden!!! Hem benim şehrim ne demek yaa, o İzmirli bile değil... halla halla burası benim şehrim gerizekalı!!!
bir erkeği çok sıkmayacaksın işte, hep o yüzden oldu.. ben çok abarttım, çok bunalttım.. bence ondan terketti beni.. siklemediğim zamanlarda götümde pervaneydi.. PuCCa kendini bana anlat, sana aşığım, bana sen lazımsın aşkım böcüğüm hade hödöö.. Az sıkıştırdık, onla konuşma bunla konuşma dedik hemen götü kalktı.. zora gelemedi.. ilk fırsatta siktirdi gitti!!! Yok ben ona acı çektiriyomuşum, yok sallamıyomulum saf değilmişim diye ayrılmış benden... siktirsin götüm... sebebi o olursa da kötü bu olursa da... az sabretseydi ya... Şu anda çok pis boşluktayım.. allahın siğillisi tarafından terkedildim.. daha utanç verici ne olabilirdi ki..

Kendime not: artık sıkıştırma, bunaltma, kartlarını açık oynama, sinsi sinsi siklemiyomuş gibi hareket ederek davran...

13.10.2008

Lise dönemleri

Liseyi 4 sene 4 ayrı okulda okudum... Bir tanesinde bir arkadaşımla beraber okuldan atılmıştım.. Bu çok salakça ve kötü bir hikaye.. siyasi suçtan dolayı bizi okuldan atmışlardı.. Onun yüzünden üniversitede devlet yurduna çıkamamıştım.. Siyasi de zannetmeyin ki Che rozetleriyle, grup yorum eşliğinde eylemler falan yaptık.. yada ülkücülerle terör estirdik okulda... alakası bile yok.. okulun aklı 5 karış havada kızlarındandık bi bok yedik, yediğimiz bok siyasi suçlar kapsamına girdi.. (bunu sonra anlatırım)
Kolejden atılmışız devlet okuluna geçmişiz.. Zaten biz okula başlamadan namımız yürümüş okulda.. herkes bizden bahsediyo.. İlk günler kimseyle muattap falan olmuyoruz.. sürekli okulu aşağılama pozisyonlarındayız.. eteğim yemin ederim dizimden bir karış yukarda, üstü rozet dolu, saçlarım fönlü ve sürekli açık, topla diye uyarıları siklemiyorum bile, şeffaf rimel kullanıyorum bide oriflamedan aldığım çikolatalı parlatıcı, tırnaklarımda çiçekli böcüklü ojeler, gömleğimin ilk 3 düğmesi açık, kolyem, ksklı bikeliklerim ve ten çorabımla dolanıyorum ortalarda.. yanımdaki kız biraz daha mülayim bişey onun ailesi ağzına sıçmış okuldan atıldı diye.. o kendini derslerine falan vermeye niyetlenmiş... Kızlar bizle konuşmak için can atıyor.. üst sınıftan erkekler başka devreden öğrenciler sürekli bizi görmek için sınıfa geliyorlar.. güzellikten falan değil yeni geldik ya bide kolejden atılmışız insanlarda merak uyandırıyoruz...
.......
Sonra ben yanımdaki kızdan çok sıkılmaya başladım.. sürekli ders çalışıyo, tenefüslerde tuvalete bile gitmiyor.. zaten kalabalık seven biriyim, iki kişi takılmaktan haz etmem.. çoklu gezen bi kız grubu var gözüme onları kestirdim.. onlarla takılmaya başladım... böyle çılgın bediş durumlarındayız ya, hemen grup kurduk ismini de koyduk, kuralları da hemen ayarladık.. en büyük kuralımız "kimse kimsenin çıktığıyla yada hoşlandığıyla çıkmayacak..."
Acayip eğleniyoruz, devamlı okuldan kaçmalar, sürekli arka sırada kıkır gülüşmeler, diğer sınıfın kızlarıyla kavga etmeler, not atmacalar falan.. evinde bilgisayar olan tek kız benim, bunlar okuldan sonra paso bizim evde mircde takılıyoruz.. bunlar da rozet takmaya başladı eteklerine, üsten çekip iyice kısaltmaya da başladılar... aynı bilekliklerden aldık falan.. 8 kızız sekizimizde aynı fabrika ürünü gibi duruyoruz...
.....
Gel zaman git zaman bizim kızlardan bi tanesinin hoşlandığı bebe bana taktı kafayı.. çocuk mektuplar yazıyo, çıkışta takip ediyor, tahtaya falan "sarı saçlarından sen suçlusun, sana aşığım" falan yazıyor.. zaten o dönem başkasına köpek gibi aşığım, bide kızlarla o kadar çok eğleniyorum ki bu oğlana sümüğümü bile atmadım.. taki kızlardan biri herkese "Mustafa, PuCCa'nın peşinden orospu diye koşuyor.. Aşık falan değil, herkese verdiği için ona da verir diye umutlanıyor" gibisinden bi ton şey söylemiş.. bana da zaten bok gibi davranıyor.. herkesin ortasında aşağılamalar küçük düşürmeler.. orospu lafını bir duydum, tepem bir attı.. "demek orospu haa" dedim.. kalktım çocuğun yanına gittim, "kabul ediyorum lan teklifini" dedim.. yanında oturdum.. ilk gün herkes şokta, yanıma gelip "yapma etme, bak kız ona 10 senedir aşık, yazık yapma bak" madem orospuyum dedim... o görsün asıl orospuluk nasıl oluyomuş diye.. çocuğun omzuna kafamı koyuyorum onun kravatını falan takıyorum, gözünün içine baka baka yapıyorum bide bunları.. kantinde falan koluna giriyorum, beni eve bırakıyor beden dersinde arka tarafta oturuyoruz.. tahtaya ismimizi falan yazıyo, ilk hafta böyle aşk böcükleri havasındayız.. kızda sürekli ağlıyor, benle kavga etmek için fırsat kolluyor.. umrumda değil ama aşktan gözüm kör olmuş gibi davranıyorum.. oysa ne aşkı çocuğa uyuzum.. ama o bile ona aşığım sanıyor.. kız bir gün gene kavga çıkarmak için bişeyler söyledi, benim delikanlı çıktı kızın bileğini kıvırdı "bundan sonra PuCCa'nın adını ağzına alırsan, kız mız dinlemem dalarım sana" dedi..
.....
Sonraki gün okula bir geldim, herkes ağlıyo.. meğer o salak kız intihar etmiş.. hastanedeymiş.. bütün okul ziyaretine gitti.. Herkes diyor bana, "git hastaneye özür dile ayrıldığınız söyle" diye.. "banane be, gebersin umrumda değil.. onu bana orospu demeden önce düşünecekti" nasıl koyduysa o laf, umrumdaydı oysa, çokta üzülmüştüm bişey olursa kendimi affetmezdim ama öyle pis inadım ki işte geri adım hayatta atmadım... Sonra bütün okul benden nefret etti. okul ama yaa, tuvalete girdiğimde bile suratıma kapıları çarpıyolardı, çocuktan da sıkıldım artık, beraber okula geldiğimiz kızla yeniden takılmaya başladım.. kız benle konuşuyo diye onla da konuşmuyolar.. en arka sırada oturuyoruz, ön tarafımızda bile kimse oturmuyor.. kantine indiğimiz de herkes omuz atıyo falan... çıktığım çocukta beni baymaya başladı.. ayrıldım ondan, gittim kıza da mektup yazdım özür dilerim diye.. barıştık biz sonra..
......
ondan sonra nasıl oldu bilmiyorum ayrıldığım çocuk gözümde bir büyüdü bir büyüdü... çocuğa ayrıldıktan sonra aşık oldum... kızlarla da konuşuyorum artık.. herkes kapatmış o sayfayı ben yeniden çıksam bu kez beni öldürecekler.. ama yok, çocuğa sürekli biz imkansız aşkız, bizim ki olmaz diye böyle notlar yazıp yolluyorum.. çocuk bi tarafta derbeder olmuş, ben diğer tarafta.. sürekli not atıyoruz gizli kapaklı birbirimize... bi gün tahtaya "meğer ne kaybetmişim, canımdan çok sevmişim affet çok geç anladım" şarkısını yazmıştım.. kızlar bir farketti durumu.. gene bunlar bıdır bıdır hareketlenmeye başladılar bana.. dedim bende o panikle "Mustafa'ya değil, Serhat'a aşık oldum aslında." Serhat'da Mustafa'nın en yakın arkadaşı, bu olay bir büyüdü bir büyüdü... Mustafa'nın kulağına kadar gitti. Serhat bende PuCCa'dan hoşlanıyorum diyince.. kıyamet koptu.. herkes birbirine girdi.. kelebek bıçaklarla, inşaat sopalarıyla falan geldiler okula, dışardan adam topladılar.. kıyamet günü gibiydi okul.. polis arabaları falan geldi.. Ben direk topuk eve kaçtım... Napcam, herkes benim adımı veriyo olayları anlatırken.. Mustafa'yı elinden bıçakladılar, hocalardan biri dayak yedi..
3 gün gitmedim okula, bi döndüm gene bütün okul benle konuşmuyor.. Bu kez o arkadaşım da konuşmuyor, en arka sırada mal gibi oturdum 3-4 gün.. baktım olmayacak.. Babama söylemeden diğer aşık olduğum çocuğun okuluna kaydımı naklettirdim..

10.10.2008

Bu kız saf kötülük yok içinde

Ben var ya tam bir gerizekalyım... Dedim nasıl olsa 2 hafta İstanbul'da olmayacağım.. 2 hafta kalacak yer parası ödemek zorunda da kalmayacağım. gittim o paraya çizme kot falan aldım.. Mont almadım ona param kalmadı.. Ama hepsi dötüme patladı.. Pazar dönüyoruz.. Bok vardı işlerini erken bitircek.. ne para kaldı ne pul.. Dün gece uyuyamadım babamdan nasıl para isteyeceğimi düşündüm durdum.. Çalışıyorum adama yüküm, çalışmıyorum adama yüküm.. Çok koyuyo babamdan para istemek.. Birde babam lap diye de söylüyo.. "ee pucca daha kaç yaşına kadar besleyeceğim seni, evde 2 kardeşin daha var bi düş yakamdan artık" diye... daha geçen seneye kadar seni kimseyle evlendirmem diyen adam şimdi başına kalacam diye korkmaya başladı.. Çok zengin bir kız olmak istiyorum ya, böyle kıyafet aldıktan sonra pişmanlık duymamak istiyorum artık...
....
Bulunduğumuz yere montajcı ve kameraman dahilinde 5 kişii gittik.. Montajcı çocukla kanka oldum.. bebeye iş yaptırmadım ben montajı yaptım.. odama kahvaltı bile yolladı çocuk... benim salak arkadaşımda ordaydı.. ondan edindiğim bilgiye göre, kızlar iki tarafa ayrılmış.. Pekmezin arkadaşı ilk çalışmaya başladığında kızın biriyle çıkıyomuş, sonrasında ise ondan ayrılıp aynı yerden başkasıyla çıkmaya başlamış.. sonra ondan da ayrılmış... kıyamet kopmuş tabi.. kızlar ikiye bölünmüş.. hepsi pekmezin arkadaşıyla konuşuyo ama kendi aralarında düşmanlarmış.. Hiç farketmemiştim ama gayet selam sabah yerindeydi hatunların.. Bu salak arkadaşımda iki grupla da arası çok iyiymiş (ki bence iki tarafta bu salağı almak istemedi) beraber aynı oda da kalıyoruz bunla.. bu paso mesajlaşıyo ama.. tam uykuya dalıyorum...
- PuCCa, sence çok fazla masturbasyon kör eder mi insanı
- hönnkk!?! yapacaksan burda yapma banyoya git
- ben yapmıyorum ya, sevgilimden ayrıyız ya şimdi sürekli beni düşünerek masturbasyon yapıyomuşta o sordu bana...
- allam hayattan soğutma beni, kızım anlatma sevgilinin mahrem şeylerini bana herifi gördüm mü aklıma hep gelecek..
- ya bişey olmaz ya, zaten gözleri bozuk kör olu diye korkuyo oda..
- ne iş yapıyo senin sevgilin ya, kaç yaşında daha doğrusu
- benden biraz küçük, 21 yaşında.. öğrenci daha part time olarak anketörlük ve palyaço falanlık yapıyor..
- ahaha palyaço mu... 31 çeken palyaço ahahahahaa sen kaç yaşındasın ki..
- 26 oldum... dalga geçme maddi durumları iyi değil
- ahahahaha masturbasyon yapan palyaço çok komik lan...
bana azcıık bozuldu ama napim aklıma geldikçe gülüyorum.. kafamda hep osbir çeken palyaço hayal ediyorum.. uyumaya çalışıyorum yok paso aklıma geliyo, gülmekten uyuyamıyorum.. sevgilisi de bunun gibi salak... 21 yaşında kör olacam diye korkuyo maloğlumal... bende baktım uyuyamıycam aşağıya indim bari televizyon izleyeyim diye.. Ana bi baktım diğer kız orda, o kadar ukala bir hatun ki.. paso beni aşağılayacak laflar buluyo.. saçıma, gözüme herşeyime bir ton laf söylüyor... sanki haspam kendi angelina jolie.. yanına gidip gitmemekle böyle bir tereddüt ettim.. sonra dedim banane lan beğenmiyosa kendi çıkar diye.. Böyle birbirimize bakmıyoruz, sanki yokmuşuz gibi davranıyoruz.. kumanda onda sürekli değiştiriyo.. ama gıcıklık olsun diye yaptığı belli.. baya geçti öyle aradan zaman..
- kendini anlatsana biraz.. gerçi sen hiç bizimle konuşmuyorsun, erkeklerle daha iyi anlaşıyorsun ama...
- ne anlatcam işte öyle senin onun gibi nefes alıyorum bende.. erkeklerden çok insanlarla iyi anlaştığım için sana öyle gelmiştir
- ailen İzmir'de yaşarken hangi akılla geldin ki İstanbul'a.. yarın öbürgün atıldığında ne olacak.. çok saçma bence ben olsam gelmezdim.. burda rezillik çekeceğine...
- atılırsam geri dönerim, rezillik falan da çekmiyorum ayrıca.. senin zaten ben olma gibi bir ihtimalinde yok...
Sonra gene sessizlik, bu gene televizyon kanallarını tak tak geçiyo.. kalkmayı gururuma yediremiyorum.. ki büyük ihtimal oda öyle... yarım saat falan öyle geçti.. sonra montajdaki çocuk yanımıza geldi... kankayız ya bebeyle biz baya muhabbet ettik.. Hatun muhabbete girmek istiyor çocuk benle konuşuyo.. ister istemez 3lü bir muhabbet oldu.. benim espirilerime falan yapmacıktan gülüyo.. aralarda beni bozuyo.. bende onu göt ediyorum sevgi ortamı içindeyiz yani...
- Metin ya buaralarda hiç kuaför falan gördün mü.. saçıma fön çektirmem lazım yarın adamla görüşmeye gitcem bu saçla olmaz...
- valla hiç gözüme çarpmadı ama vardır.. bakınırız yarın sabah
şimdii saç düzleştiricim var benim, kıza desem ki vereyim sana diye.. olmaz.. o kadar sıçtık ağzımıza üstüne senle barışmak istiyorum mesajını vermiş olurum.. kuaförü de gördüm nerde olduğunu da biliyorum onu söylesem oda olmayacak... dedim PuCCa sen gönlü bol iyi kalpli bir kızsın
- benim düzleştiricim var, birde rowenta lissima da var.. vereyim sana yap saçlarını..
- ben onlarla beceremiyorum ama..
- gel ben yaparım...
sonra çıktık bizim odaya aldık malzemeleri bunun odasında yaptım ben saçlarını... sabah 5'e kadar muhabbet ettik.. oda keman çalıyomuş, onun da sevgilisi müzisyenmiş (tabii benimki gibi serseri değil) oda sürekli kabızmış, onunda çocukken kurduğu tek hayal ünlü olmakmış,... pekmezin arkadaşının eski sevgilisi zaten, pekmezi de tanıyomuş.. Biz çıkarken pekmez benim için diyormuş ki.. "o kadar masum bakıyor ki yüzüme onu kıracam diye ödüm patlıyor" ayrıldıktan sonra ise "şeytanın sütyen takmış hali" diyormuş... baya muhabbet ettik ota boka herşeye güldük.. Sonra uyumak için odaya geçtim.. odaya gelip kahvaltı için çağırdı.. bunlar çekime gitti, ordan sürekli mesaj attı, "ayy pucca görmen lazım buraları tüylerim diken diken oldu", "bir tane köfteci buldum tam bizlik gitmeden oraya gidelim", "bu akşam kesin içelim" devamlı mesajlaşma halindeyiz.. siğille bu kadar mesajlaşmadım... gecede çıktık rakı balık yapmaya... tabi ben bu kızla konuşurken salak arkadaşımı unuttum.. onla muhattap olmadım.. yüzüne bile bakmadım.. Çok üzüldüm ama kıza, kırıldığı çok belli oldu.. onunla da bu akşam ilgileneyim bari napim.. dün gece pasta almış bana odaya koymuş.. bende kızla beraber bahçede oturdum gece 3e kadar falan.. döndüğümde uyumamış birde belki onu da çağırırız diye.. çok salak bi kız ama çok üzüldüm valla... aslında ben iyi kalpli biri olmuşum.. normalde olsa salak arkadaşıma hiç üzülmezdim.. "bana ne lan tohumuna ben mi para verdim" diye yeni arkadaşımla gezerdim.. yalnızlık beni iyi biri haline getirdi..
o değilde kendimi lisede hissettim..

7.10.2008

Doğum günün kutlu olsun

2 hafta çekim için Çanakkale'de olcaz.. İlaç gibi geldi bu durum.. Kaldığım yere günlük 30 YTL veriyorum, 2 hafta para vermicem... Gidip çizme, mont falan alırım o paraya artık... üstelik artık internetim de var...
Siğilin dün doğum günüydü.. pılımı pırtımı topladım hade ben İstanbula gidiyorum diye yola çıkıp siğilin evine gittim.. beraber başbaşa geçiririz falan gibisinden.. Ama buna o gerizekalı arkadaşları süpriz yapmışlarmış doğum gününde beraber olacaklarmış.. süpriz yapan arkadaşlarının arasında eski sevgilisi de var.. kıyameti kopardım..
- Ben gitmem oraya falan.. ben senle başbaşa kalmak için evdekilere yalan söyledim... kusura bakma salak arkadaşlarınla vakit kaybedemem
- PuCCa lütfen yarım saat dururuz en azından
- hayır ben istemiyorum onların hiçbirini
- Saçmalama ya kızım doğum benim doğum günüm.. adamlar jest yapmışlar bana
- 29 yaşına girecen hayvan kadar olmuşsun ne jestiymiş bu.. palyaço falanda çağırsalarmış... gelemiyorum dersin olur biter...
- halla hallaa manyak mısın sen ya, neden gitmiyoruz
- çünkü bugünü senle geçirmek istiyorum
- tamam gene beraber geçiririz bi uğrayıp dönelim
- eğer gitmezsek seninle sevişcem.. ama gidersen eğer bok görürsün bi daha biciklerimi!!!
- ya git hep öyle diyip kandırıyosun beni.. hadi bebeğim ya gidelim ne olacak..
Bundan sonrası fazla hakaret ve küfür içeriyor.. yok ne yaparsam yapayım kabul etmiyo ille gidecek.. sözümü geçiremiyorum ya sinir oluyorum.. gittim tuvalete jiletiyle bacağımın üst tarafından bi yeri kestim.. ordaki kanları da burnuma iyice sürdüm.. sanki burnum kanamış gibi duruyor.. ama o kadar çok aktı ki yüzüm gözüm kanlar içinde... peçeteyi aldım burnuma koydum, çıktım dışarı.. yaptığın şeyi beğendin mi diye bağırdım elimdeki peçeteyle... "benim ne zaman moralim bozulsa burnum kanar.. afferin yaa değer miydi yani, yazıklar olsun halime bak iki arkadaşınla takılcan diye şu çektiğim şeye bak, şimdi deli gibi başım ağrıyacak off yaa offf" garibim panikledi, "hastaneye gidelim yaa, noluyo, özür dilerim, pucca iyi misin?"
triplere girdim pılımı pırtımı bi daha topladım evime döndüm.. babama da bilet bulamadım dedim.. bi valizim var benim içine 5 kişi rahat sığar onla yollarda öyle dolandım durdum birde rezil gibi... 3 dakikada bir mesaj atıyor arıyo.. kapadım telefonu kudursun idne diye!!!
...
eve geldikten sonra yaptığım şeyin ne kadar salakça olduğunu düşündüm... aynaya baktım daha ne kadar çirkinleşebilirim acaba dedim... Adamın doğum günü yaptığım harekete bak.. ben gidince sanki o salak arkadaşlarıyla görüşmeyecek.. Niye bu kadar taktıysam.. Hani böyle filmlerde insanların hayatlarına mutluluk veren kadınlar vardır.. adamın hayatına bir girer onu uyuşturucudan uzaklaştırır, ailesiyle arasını düzeltir, işini gücünü düzeltir, evini barkını toplar falan.. Ben hiçbir zaman böyle bir kız olmadım.. Hep sikimden aşşa kasımpaşa banane lan kendi hayatı ben bana verdiklerine bakarım diyerek adamı daha çok boğdum sıktım... Hep mutsuzluk veren hatunlardan oldum..
Pekmez'de denedim ama mutluluk veren kişi olmayı.. çünkü pekmez nazarımda evlenilecek erkekler kategorisindeydi.. Parası vardı, işi iyiydi, sorumluluk sahibiydi, göztepe sahilinde denize bakan evi bile vardı.. ondan iyi bir baba olurdu o yüzden beynim ister istemez ona karşı olan davranışlarımda daha soft oldu... Ama şimdi siğil, esrar çekiyo, siğilli, param var biriktiriyorum diyo ama külliyen yalan, bide benim paramı yiyor, işi gücü yok, askerliğini bile yapmadı... O yüzden bundan nasılsa bi bok olamayacak diye canının istediği gibi oynuyor beynim onunla.. Yaptığım şeyden utandım.. gittim aradım hadi gidelim dedim doğum gününe...
....
İki saat kıyafet aradım ama, şimdi eskisi de orda olacak ya.. mini etek giydim önce, ultra prima takmış bebelere benzedim.. dedim boşuna bu yarışa girmeyeyim etek bana göre değil.. topuklu ayakkabı giydim, göğüs dekoltesi giyecektim ama siğil kızıyo biciklerimi sergilememe.. niyeyse ama sırt dekoltesine bişey demiyo.. sırtım baştan aşşa açık olsun gıkını çıkartmıyo, azcık göğsümüm zafer işareti belli olsun kıyametleri kopartıyor ama... gittim sırtımı açtım bende.. makyaj falan bülent ersoy yanımda halt etmiş o biçim oldum yani, gittik oraya...
gene giymiş dötüne kadar bir etek fahişe millete bacağım yandı ayy offf ayağı çekiyo!!! Kocasınında ağzına sıçayım ben, bu kadar mal olamaz bir insan ya.. kızın gözünün içine bakıyo bide böyle bişey emretse de gidip yapsam diye.. ben kendimi tabii çok seksi hissederek taktuk girdim içeri, hemen başıma üşüştüler.. bu durumlarda hep kızlar birbirlerine yalaka yalaka iltifat ederler.. "ayy PuCCa çok şirinsin", "ayyçok tatlı olmuşsun", "baksana şunun şekerliğine siğil çok şanslısın olum bebek gibi sevgilin var"
tatlı matlı değilim lan ben seksiyim!!! iki tane patlatcam suratınıza şeker gibi olmak isteyen kim? seksiyim ben seksi!!!! bakın sırtıma, topuklu ayakkabılarım seksiyim yaa ben tatlı değilim!!!!! sanırım seksilik kavramı hiçbir zaman benimle birlikte anılmayacak... ben hep şeker kız candy modunda topalak suratlı bişey olarak anılacağım ne kadar acı bir durum pufffff!!! ayy pucca mı çok şirin kız valla... hep bu şekilde hatırlanacağım.. güzel harika taş gibi falan değil.. şirin.. pehhh anandır şirin gerizekalılar!!!
.....
- Siğil bu gece dağıtalım iyice senin gecen hayatım
- Bn içmeyeceğim, PuCCa sabah yola çıkacak erken gitmemiz lazım zaten
- ee PuCCa gitsin sen kal.. doğum gününde bizi bırakacak mısın böyle aşkolsun sana yaaa
- gitmemiz lazım gönlün yani gönlünüz olsun diye geldim zaten...
gönlü olsun diye gelmiş, kızla hiç muhattap olmadım iki üç kere yanıma gelip gitmeyin yaa bize geçeriz olmazsa falan türü yavşak yavşak konuştu ama bende az diilim
- ah cicim çok isterdim ama siğil bugünü benle geçirmek istiyor.. buraya getirene kadar imanım gevredi yemin ederim..
- neyse artık senin yokluğunu aratmayız bizde sen yokken ona çok iyi bakarız
orda işte siğille gözgöze geldik.. böyle bi afalladı bebe.. yarım saat durduk durmadık eve geri döndük...
- onun evine girdiğini bir duyayım siğil yemin ederim hayatını bitiririm senin.. şıllığa bak yaa, ona iyi bakarmış sen git kocana bak kaltak!!!
- PuCCa o anlamda demedi ya, vallahi kardeşi gibi görüyo beni
- siktir git sus çarpcam bi tane ağzına, kardeş kardeşle yatar mı lan.. kızın niyeti neyse ne umrumda değil.. ben istemiyorum o kadar....
bu salak kızı çok taktım ben çok saçmalamaya başladım.. bu gidişle birde elimdekinden olacam o kötü... başka ilgialanlarına yönelmem lazım bu böyle olmayacak.. çocuğu da yazık bana da...